Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elveheti az apa az 5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveheti az apa az 5 éves kisfiamat ha van egy Facebook beszélgetés bizonyítékom hogy drogozik?

Figyelt kérdés
Kezdem ott h saját házam van,autom,dolgozom.Az exemnek szintén,bár ő többet keres.Egy alkalommal figyelmetlen voltam es a Kisfiam megivott egy negyed üveg gyógyszert.Ezt akarja felhasználni ellenem,illetve néhány kompromittáló fotót amit a pasim küldött neki...azóta egyébként szingli vagyok.mik az esélyeim?az ex tagadja a drogozast mert h írni bármit lehet.
2015. okt. 13. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem fognak vele csinálni, mivel már kiment rég a drog a szervezetéből. Direkt nem fog most, nehogy bukjon egy esetleges vizsgálatnál. A probléma, ogy téged hurcolnak meg, mert gondatlanságod miatt a gyereked megitta a gyógyszert. Peren kívül egyezzetek meg valahogy, ebből te jönnél ki rosszul. Ugyanis a magyar jogrendszer, nem igazságot, csak jogot szolgáltat.
2015. okt. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez tuti? :(
2015. okt. 13. 00:40
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos ez a "nőket védjük" fas.zság még a bíróságon is érvényesül,ritka az,ha az apa kapja a gyerekeket.

Amúgy gondolj bele,ha egy nő börtönbe akar rakatni,kamuzik valamit,és valószínű,hogy ott is végzed,akár a semmiért is.

Tudok erre azt estre példát is.

Ilyen korcs világban élünk,szóval megnyogodhatsz.

2015. okt. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok aludni :( ember vagyok,hibázok,ettől még nem vagyok rossz anya :(
2015. okt. 13. 01:00
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem azért, de szerintem a "felnőtt párkapcsolatok" kategória csőcseléke messze nem alkalmas arra, hogy ilyen kérdésben érdemi választ adjon.

Jobb lenne inkább kikérned egy erre szakosodott ügyvéd véleményét.

2015. okt. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg maga a kérdés is tiszta mónikasó. tények helyett magyarázol.


valószínűleg valóban nem veheti el tőled a gyereket, a fent írt gyakorlat miatt. arra én is kíváncsi lennék, hogy a facebook jogilag mennyit számít.

2015. okt. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

MAGYARORSZÁGON VAGYUNK!


A nő kapja 98%-ban a gyereket mindig. A nőnek nagyon súlyos alkesznek, drogosnak, nemtörődömnek vagy hasonlónak kell lennie, hogy elvegyék tőle a gyereket.


A rendszer totálisan a nőknek kedvez gyerekelhelyezésben. Ne legyen semmi ilyen félelmed.

2015. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Amíg a férfiak azt hiszik, hogy alanyi jogon jár nekik, hogy a nő főzzön, mosson takarítson rájuk, addig tényleg kevésbé alkalmadak a gyereknevelésre.

Hiába, itt a szexizmus visszaüt a férfi nem egyes tagjaira; amíg azt daráljátok, hogy a nők csak anyának jók, meg házimunka végzésre, addig ne nagyon várjatok csodát gyerekelhelyezés terén.

2015. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!