Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nincs semmim ítélheti neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmim ítélheti neki a bíróság a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Már 1éve külön élünk mind a 2en megtalaltuk a boldogságot más mellett. Úgy döntöttem ideje beadni a vállást. Na de nekem nincs semmim!!! Se házam se munkám se semmim. Nyilatkoznom kell a vagyoni helyzetemről mivel nincs semmim félek hogy így neki ítélik a gyerekeket. Anyukámnál lakunk a gyerekek nem szenvednek hiányt semmibe mindenük megvan. El tudom őket tartani. Még is félek.
2015. nov. 22. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha már egy éve te neveled a gyermekeket, nem valószínű, hogy elvennék. De rengeteg tényezőt figyelembe vesz a bíróság, szóval passz.

Miért nem tetszik egyébként dógozni menni?

2015. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Általában mindig az anyának adják.
2015. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mennék dolgozni de nincs munka ahol lakom. :( regisztrált munkanélküli vagyok egyenlőre várok hátha szólnak hogy van valami. Na meg csak 4-6 órás munkát tudnek válallni gyerekek miatt. Fiatal anyuka vagyok 22éves... Most nem tudom hogy így egyátalán beadjam e a vállást tényleg nem akarom hogy a "férjemnek" ítéljék őket
2015. nov. 22. 15:27
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Szépen tönkre vágtad az életedet.
2015. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem mondanám...
2015. nov. 22. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

'Se házam se munkám se semmim.'


'El tudom őket tartani. '


Aha, úgy érted mások, az anyád, párod el tudják tartani őket.... Gratutálok. Addig jó volt a pasi amíg meg kellett csinálni a gyerekeket, de utána már nincs hozzájuk joga mi?

2015. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A páromtól nem várom el hogy segítsen. Sőt igazából senkitől. Igen anyu valóban segít. a férjem hagyott el minket egy másik nőért. Nem kellett engem eltartania nem is értem ezt a kis hiszti kitörésed kedves utolsó. De van hozzá joga jöhetne látogatni de még azt sem teszi...
2015. nov. 22. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak nem te tartod el.
2015. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na jó az állam abbol a pénzből látom el őket amit kapok utánnuk. Szerencsére Mindenre elég és igen anyu néha besegít nem tudom neked ez miért fáj? Akarok tenni ellene nekem sem jó ez h anyámmal kell lakjak.. De most egyenlőre ez van.. Nem érzem hibásnak magam azért mert tönkre ment a házasságom sőt így utólag talán jobb is. Nem tudom miért kell belém veszni :(
2015. nov. 22. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

OFF, és vállalom is a leszavazásokat, de ha már ennyi időd van, olvass könyveket, hátha javul a helyesírásod. Ha nem is magad miatt, hanem, hogy a gyereked szebben írjon.


Mivel nem látogatja a gyerekét, miből gondolod, hogy egyáltalán szeretné a kizárólagosságot?

2015. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!