Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén mennyi esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén mennyi esélye van a férjemnek, h a bíróság neki ítéli a gyerekeket? (3éves kislány+6hónapos kisfiú még a hasamban)

Figyelt kérdés
Azt mondta a férjem, h mindent be fog vetni, h ő kapja meg őket. Mi alapján dönt a bíróság, ha egyikünk sem iszik, dohányzik, nőzik, pasizik, a gyerekeket mindketten szeretjük? Mire számíthatok, ha én legalább ugyanúgy szeretném, h nálam legyenek, mint a férjem?
2011. máj. 28. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
csak akkor vennék el tőled, ha képtelen lennél a nevelésükre. Ilyen kicsiknél a férjednek sansza nincs
2011. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ház kié? Ki tudja biztosítani a legjobb körülményeket?


De még ezektől független is, jó nagy valószínűséggel neked ítélik. Esetek 90% -ban az anyának ítélik. A maradék 10% ivás, stb..

2011. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha nincsen különösebb be bizonyítható indok ellened, akkor szerintem biztos, hogy te nyersz.A Magyar jog rendszer, az ilyen esetekben az anyákat részesíti előnyben!Főleg ha picike még a pociban van!Abszurt dolognak tartom, hogy egy újszülötett el válasszanak az anyjától!
2011. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
Neked fogják ítélni,hiába töri magát,viszont biztosítsd ki magad a szüleiddel,hogy ők segítenek neked,és mindig meletted állnak.Szegény Te a pici a hasadban és ilyen tortúra előtt állsz:((Nem lennék a helyedben de sok sikert!!!!
2011. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát a még meg sem született gyermek egészen biztosan az anyánál marad-kivétel, ha alkoholista, drogos, vagy más bizonyított módon veszélyeztetné a gyermeket- és mivel a másik is még fiatal, valamint a testvéreket csak nagyon indokolt esetben választják el egymástól, mondjuk úgy hogy az apa esélye a gyermekek nála való elhelyezésére 1:1000000
2011. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Ahol most lakunk, az a férjemé, de nekem van egy saját lakásom egy másik városban. Jó állásom van, jó fizetéssel, de most nem dolgozom. Nem tudom, h visszavennének-e a munkahelyemre. Ettől függetlenül szerényebben, de el tudnám tartani a gyerekeimet.
2011. máj. 28. 21:33
 7/27 anonim ***** válasza:

Én szurkolok neked, bár a konkrét indokot nem tudom, de én azon a véleményen vagyok, hogy a gyerekeknek jobb az anyjukkal.


De legjobb mindkét szülővel... Nekem sem adatott meg ez. :(

2011. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
A világ legnagyobb bűnének tartom a férfiak ezen hozzáállását. Ha ott volt a szülőszobán, akkor tudnia kell, hogy jelen állás szerint a férfiak képtelenek szülni. Márpedig, amíg az anya ad szó szerint életet egy gyermeknek, addig fogja be a száját minden "apuka". Csak abban az esetben veheti el a gyermeket más esetben, ha a gyerekek fizikai, lelki egészségét veszélyezteted, márpedig ezt bizonyítania kell nagyon-de-nagyon erősen. Az előzőek alapján pedig szégyen gyalázat, hogy agyilag nem fogja a férfi, hogy egy éppen kibújó baba attól a pillanattól kezdve kihez tartozik.
2011. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj a gyerekeid egy esetleges válásnál nálad fognak maradni.Hogy ez ne igy történjen ahhoz nagyon-nagyon nagy bűnt kell elkövetned a gyerekeid ellen.Drog,piálás,ha hónapokra elhagynád őket,ha nem látnád el őket,ha nem lennél beszámitható állapotban,ha bűncselekményt követnél el.Ezek azok a dolgok amik miatt az apának itélhetik a gyerekeket.Egyébként a biróság az anyánál helyezi el a gyerekeket,minden esetben.Még az sem érv HA nem lenne munkahelyed,mert ezt személyes tapasztalatból mondom.A lakás,illetve lakhatás viszont alapfeltétel,de ez mint irod megvan.Ne aggódj.
2011. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

tegnap 22:55

Agyhalott vagy!!

Férfiakra nincs is szükség mi? Te nagyon hüly*e!!

Max., hogy eltartson...

2011. máj. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!