Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő után válnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után válnak a környezetedben a harmincasok? Milyen okokbol?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

környezetemben:

- ahogy megszületett a pici baba apuka rájött, hogy még diszkózni meg bulizni akar, nem akar felnőni inkább(erre a köv csajjal is gyereket vállalt..)

- 9 év után anyuka nem tűrte tovább az apa terrorját, hogy mindig neki van igaza, semmiben nem segít, érzelmileg zsarolja őt meg a gyereket, anyuka mondhatni talpra állt és kidobta a férjét

- 4 gyerek után anyuka bepasizott egy tíz évvel fiatalabbal és lecserélte rá a férjét


de alapvetően(általában) a harmincasok nem válnak és a agánéletüket sem tárgyalják ki

2016. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nagyreszt az elso gyerek szuletese utan. Rajonnek, hogy nem ilyen lovat akartak, hogy ilyenkor mar a gyerek az elso egy anyanak, ami teljesen termeszetes ennek minden negativ velejarojaval....Akiknel megszuletik a masodik baba is, ahol kenyertoresre kerul a sor, tobbnyire 10-12 ev utan valnak, negyven-otven evesen.
2016. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fata.morgana válasza:
0%
Ha megszületik a gyerek és utána a nő nem akar szexelni....
2016. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Apuka folyamatosan félremegy...

Apuka a gyerek születése után rájön,hogy még élni akar,bulizik meg haverozik,meg discozik.

2016. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen környezetemben csak a gyerekeim képviselik a harmincas korosztályt, ők meg nem válnak. Annak idején mindegyiket úgy neveltem, hogy ne ragadjanak le az első gyengécske kapcsolatukban, hanem keressenek mindenben megfelelő partnert maguknak. Az idő engem igazolt, boldog házasságban élnek.
2016. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon láttam válást, ebben a korban, talán kettőt, az egyikkel nem vagyok annyira jóban, így nem tudom. A másik esetben elég rövid ismeretség után házasodtak, hamar született két gyerek, látszólag minden rendben volt, rajongtak egymásért. Aztán a semmiből előkerült a nő exe, akivel annó külső körülmények miatt mentek szét, otthagyott csapot-papot és összeköltözött vele.
2016. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!