Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha már nem szeretem a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem a férjem, érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Tanàcstalan vagyok.

Elég rosszul bànt velem, a férjem. De idàig csak magamban kerestem a hibàt, hogy hol tudnèk javìtani. De màra màr nem érzek irànta semmit. Max tisztelet ragaszkodàs. Van egy gyerekünk is. Attòl is fèlek megsìnylené. Harmadik szemèly még nincs de ha màr ezen gondolkozom...akkor màr régen rossz.

12 éves házassàg.


2016. febr. 3. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gyerek nem tart össze egy kapcsolatot. Túl kevés az a dolog, ami hozzá köt.
2016. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom...csak fèlek belevàgni.

Nem magamat féltem hanem az mindenkit magam körűl.

De lehet mással doldog lenne Ő is.

2016. febr. 3. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany eves a gyereketek?
2016. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha ne másokat nézd, inkább saját magadat. Boldog vagy? Mindent megkapsz,ami kell egy nőnek? Amennyiben nem, nincs helyed tovább mellette. Ne azt tanítsd a gyerekednek, hogyha Ő felnől ne egy olyan kapcsolatban legyen a párjával, akivel nem boldog és tartson ki mellette úgy, ahogyan azt te teszed. A gyerek azt viszi tovább, amit te adsz és mutatsz. Ha boldogtalan párkapcsolatot/házasságot lát, ő is ezt fogja tenni, mert meggyőződése lesz arról, hogy ez jó út, mivel Te is ezt csináltad.
2016. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5 éves a gyerek...

Nem vagyok boldog.

Néha vannak jobb napok, de nem tudom tùl tenni magam a sok szarsàgon.

Igyekszek jò döntést hozni, de mindig màsokat nèztem soha magam.

Te ennek asszem vége.

2016. febr. 3. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy életed van.

Azt kell beosztani.

2016. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pörölycápa ***** válasza:
100%

Próbáltál már beszélni a férjeddel a problémáidról? Próbáltál / próbálsz tenni azért, hogy a kapcsolat jobb legyen? Mert egy kapcsolatért folyamatosan tenni kell mindkét félnek, nem csak várni, hogy majd minden magától működik. Nem tudom milyen problémáitok vannak, vagy mi a baj a kapcsolattal, de az biztos, hogy az a nagy rózsaszín ködös szerelem nem tart 12 évig. Újra lehet kezdeni mással, de ha az új kapcsolatért sem tesz az ember, az is ugyanúgy tönkre fog menni. Persze eleinte izgalmas lenne egy új kapcsolat, megint szerelmes "tininek" lenni egy darabig, de megéri-e egy ilyen kaland azt, hogy emiatt at ember felrúgja a korábbi házasságát, akivel egyszer úgy gondolta, hogy jóban-rosszban együtt lesz? Persze nem tudom mik a problémák a kapcsolatban, van az a helyzet, amikor sokkal jobb inkább szétmenni, mint tovább keseríteni egymás életét. De én az előzővel hozzászólóval ellentétben rossz példának tartom azt, hogy a mai fiatalok nagyrésze csonka családban nő föl, mert nincs a szülőkben annyi kitartás, hűség meg önzetlenség, hogy együtt maradjanak és együtt oldják meg a problémákat. Inkább menekülnek ha valami nincs rendben. Ezek után az így felnövő generáció sem lesz képes elkötelezni magát egy hosszútávú kapcsolat mellett, mert azt látták a szülőktől, hogy ők is leléptek ha valami nem oké, otthagyva csapot-papot.

Én nagyon nagyot csalódtam volna a szüleimben ha elválnak, csak azért mert már nem olyan mint régen, vagy hogy mert vannak veszekedések... vagy netalán mert felbukkant egy másik fél, akivel sokkal izgalmasabb minden. Csalódtam volna bennük, hogy nekik ennyit jelentett volna az ígéret, amit egymásnak tettek, és ennyit jelentett volna nekik a család.

Az nyílván rossz példa egy szereknek, ha valaki egy bántalmazó kapcsolatot visel el, viszont itt ilyesmiről nem volt szó.


Ne a mástól várd el hogy boldog legyél, hanem igyekezz te magad tenni azért hogy neked jó legyen? Gondolkozz el azon, hogy most mi az ami miatt nem vagy boldog, vagy mi kéne ahhoz, hogy jobban érezd magad, mi az, ami hiányzik az életedből. És ha vannak konkrét problémák, akkor azt próbáld megoldani, illetve a férjedet ispróbáld meg rávenni, hogy próbáljon segíteni. Ha neki fontos a kapcsolat, akkor segíteni fog, ha viszont őt egyáltalán nem érdekli, akkor egyedül kevés vagy rendbehozni a kapcsolatot.


Mit takar az, hogy rosszul bánt veled a férjed?

2016. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!