Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elveheti tőlem a gyermekeimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveheti tőlem a gyermekeimet?

Figyelt kérdés
Vàlófélben vagyok.Van egy 10 és egy màsfél éves fiam.Nemrég volt az első tàrgyalâs, ahol a férjem előadta,hogy ő akarja felnevelni őket. Milyen esetben veszik el az anyától a gyerekeit?Kérhetem férjem pszichológiai vizsgàlatàt?

2016. márc. 17. 04:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Ha iszol,drogozol,veszélyezteted a gyerekeket.

Ne aggódj, minden pasi ezzel fenyeget váláskor!Balf aszok!

2016. márc. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A 10 éves fiad már elég idős, hogy beszélgess vele. Miért nem kérdezed meg ? Amúgy kérj ilyes "helyszīnfelmérés" cuccot ahol megnézik a körülményeiteket. Amúgy több mint valószínű, hogy nálad helyezik el őket. 29/f
2016. márc. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló írt,ill. ha övé a ház amiben laktatok és neked kell menni,vagy is inkább az ha nincs stabil lakhatás és anyagi háttér. Jobb lenne azért békésen megbeszélni ezt a férjeddel főképp a gyerek érdekében. Én is ilyen hercehurcák közepett nőttem fel és sérültem lelkileg amiért szakemberhez kell járnom.
2016. márc. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk óriási nagy cirkusz volt annak idején, mikor a szüleim váltak. Azt hittem, már sosem lesz vége. Úgy megkeserítették a gyerekkoromat, hogy legszívesebben már felakasztottam volna magam sokszor, csak önmagukkal voltak elfoglalva, meg azzal, hogy egymást megállás nélkül csak bántsák, hogy egymást bosszantsák, hogy egymás életét megkeserítsék, de azt bármi áron. Semmivel mással nem törődtek.

A gyerekek érdekében a lehető legnagyobb nyugalommal próbáljátok rendezni. Kár idegeskedned, még sosem láttam olyat, hogy a gyerek ön szánta nélkül ment volt az apjához, csak hallottam, azt is csak úgy, hogy az édesanya ivott.

Ha nincs káros szenvedélyed a dohányzáson kívül, és teljesen normális körülmények között éltek, nincs mitől tarts.

Egyébként ha véletlenül a tárgyaláson valamelyik kőtök sértő megjegyzést tesz a másik számára, azt jegyzőkönyvbe veszik, és 3 munkanapon belül bírósági feljelentést lehet tenni. Ilyen például, ha kijelented, hogy elmebeteg. Csak azért jelzem, ha megkérdeznék, hogy miért szeretnéd a pszichológiai vizsgálatot, nehogy ilyen hülyeséget mondj.

2016. márc. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Melody Dy ***** válasza:
43%
A TE gyerekeidet nem veheti el. De ha véletlenül a közös gyerekekről van szó, akkor a bíróság minden további nélkül dönthet az apa javára. El kellene már felejteni ezt az alsóbb néprétegekben rögzült fixa ideát, hogy a gyerek az anyáé. Én magam is ismerek több apát aki tett azért, hogy megkapja a gyerekeket. Nem is sikertelenül. Persze aki csak a száját jártatja, az valójában nem is akarja a gyerekeit.
2016. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Nem kell betojni, csak szélsőséges esetben kapja az apja a gyerekeket, függetlenül attól, hogy miért váltok.

Legfeljebb arra van esélye, hogy ha a nagyobb kijelenti, hogy vele akar élni, akkor "feleztek": a kicsit te neveled, a nagyot ő.

Vagy fele időben nálad vannak, felében nála.


De van olyan begyöpösödött a bíróság, hogy többségében az anyának ítélik a gyerekeket.

2016. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Melody Dy ***** válasza:
40%
A közvetlen rokonságomban is van apuka aki megkapta a gyereket annak ellenére, hogy anyuka nem drogos. De amint látjátok, én nem a %-ra hajtok hanem értelmes válaszokat adok.
2016. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyermekelhelyezesi peeben a birosag hivatalbol elrendeli ugyis az elmeorvosi vizsgalatot mindket felre. Nem kell kerni. Valtam, tudom az egesz menetet. Ha te nem egyezel bele a kozos felugyeletbe--ne tedd! , mert akkor te eletedet is kontroll alatt tarthatja egy most mar szamodra idegen-- akkor a birosag kizarolagos felugyeleti jogot neked itel. Nem figjak elvenni a gyerekeket, ha nem hagyod, csak tarts ki, peregjen le minden ocsmany fenyegetozese, senkit sem erdekel. Meg stabil anyagi hatter sem muszaly, alberletben is lakhatsz.
2016. márc. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.Bízom benne,hogy minden rendben lesz.
2016. márc. 18. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Most mar azert van eselye az apaknak is foleg ha 5 evnel idosebbek a gyerekek. En epp most vagyok a gyermek elhelyezes kellos kozepen, tobb az eselyem mint az anyjanak, csak kuzdeni kell, plusz jo ugyved.
2016. márc. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!