Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek hogy a szüleim ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhegyi Bulcsú kérdése:

Mit tegyek hogy a szüleim ne váljanak el?

Figyelt kérdés

Anyukám és Apukám ma "veszekedtek"(én inkább válás kezdetének mondanám), apukám sírt is mert anyukám azt mondta neki hogy most azonnal elválnak(ez a sokadik veszekedés volt a nemtudomhány közül).

Van két testvérem egyik 8 éves másik pedig 4, én 11 éves vagyok. Anyagilag nagyon rosszul állunk. Németországban élünk. Van valakinek épkézláb ötlete hogy mit tegyek? Minden választ/ötletet szívesen látok.


2016. ápr. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha rossz köztük a viszony, akkor jobb, ha elválnak és van még esélyük a boldogságra. Sokkal jobb, nektek is, mintha együtt maradnak boldogtalanul.
2016. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Semmit! Ne csinálj semmit! Miért lenne jobb az neked, ha továbbra is együtt maradnak és üvöltözéssel töltik a napjaikat? Ha ők ketten meg tudják beszélni a problémáikat, akkor nem fognak elválni. Ha meg nem tudják, akkor mindenkinek jobb, ha külön folytatják.

De te ne avatkozz ebbe bele, csak jobban felhergelnéd az indulatokat.

2016. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Én szüleim 2 hónapja váltak, apukámnak van rengeteg pénze, de anyumnak semmilye nincs, és a hajléktalan szállón él. nagyon kevés pénze van, de mindig ha megyünk valahova megakar hívni
2016. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de sajnos nem tudsz mit tenni. Ha a szüleid el akarnak válni, akkor el fognak válni. Tudom, hogy félelmetes, de ha minden nap megy az üvöltözés, akkor nektek is jobb lenne nyugiban külön. Tudom, az ideális az lenne, hogy nyugiban együtt, de ez sajnos nem mindig jön össze.


Amúgy egy ilyen elválással fenyegetőző veszekedés alapján ne gondolj automatikusan a legrosszabbra. Anyukám mesélte, hogy kiskorában a nagyszüleim is veszekedtek így párszor és ő mindig nagyon félt, hogy mi lesz. Végül együtt öregedtek meg :) Remélem a te szüleid is megoldják a gondjaikat, de ha mégsem, akkor kérlek sose bizonytalanodj el, hogy a te hibád-e, vagy hogy tehettél-e volna valamit, mert nem. Hiába érint titeket is közvetlenül a tesóiddal, hiszen a család tagjai vagytok, ez mégis két ember között dől el.

2016. ápr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted,hogy rosszul éltek?Nem dolgoznak?
2016. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit se tegyél kedvesem, ez a szüleidre tartozik. Én azt gondolom, hogy nem fognak csak úgy hipphopp elválni a szüleid egymástól, három elég kicsi gyerekkel. Előfordul, hogy a veszekedés közben odakiabálnak egymásnak ezt-azt, de három gyerekkel egy válás nehéz dolog. Dolgoznak a szüleid, miért éltek nehezen? Magyarországról mentetek ki? Mit jelent az hogy anyagilag rosszul álltok? Egy válás után mindkét fél még rosszabbul fog állni, ez nem kérdéses.De nem megy egy válás olyan gyorsan. Nagyszüleiddel nem tudnál beszélgetni erről a kérdésről?
2016. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak hirtelen felindulásból mondta anyukád.Egyébként ha el akarnának válni nem tudnál mit tenni.Az rosszabb ha boldogtalanul együtt maradnak.
2016. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!