Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha 2 éves babát visznek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 éves babát visznek el láthatásra akkor milyen feltételeket kell teljesíteni a félnek? Ezt ki ellenőrzi?

Figyelt kérdés
24 órás láthatás esetén ki ellenőrzi,hogy ahova viszi a fél a babát az megfelelő-e ? Van-e kiságya,etetőszéke,biztonsági zárak-ajtók. Tud-e pelenkázni vagy tápszert kikeverni...Nem lát-hall olyat a baba amit nem kellene. Szóval minden olyan ami a baba ellátásával és biztonságával kapcsolatos ? Én mindent becsomagolok kb 3 napra elegendőt de a környezet aggaszt...lépcsők lakáson belül...Összesen 1 szoba kályhával,ósdi bútorokkal...Amúgy majd október környékén lesz aktuális az egész. Köszönöm a segítséget!
2016. ápr. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
A torveny szerint, alapbol nem vihetne el 3 eves koraig, csak latogathatna. Biro itelte igy? En nem engednem el. Nem egyeznek bele.
2016. ápr. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi egyeztünk meg írásban,hogy akkor láthatja amikor akarja és el is viheti mert én nem akarom korlátozni a láthatást,fontosnak tartom az apa-gyermek kapcsolat kialakulását ( a szülő felügyeleti jog amúgy az enyém ) Eddig csak 2-3 órákat volt vele mert mindig visszahozta,nem tud vele mit kezdeni ha sír vagy nyűgös ( általában kakiban-pisiben tocsogott mert nem tudja átpelenkázni hiába mutattam meg ezerszer :( ) Amúgy akkor jöhetne látogatni amikor akarja de nincs több ideje...Eddig úgy volt,hogy nálunk a házban a felső lakásba lesznek ami teljesen elkülönül a mi lakásunktól. Tehát nem lennék ott aktívan a láthatásnál,azt csinálnának együtt amit szeretne,vihetné játszóra,parkban,játszóházba minden van a környékünkön :) Főleg,hogy én szombatonként ( amikor a 24 órás láthatás lenne ) én itthonról dolgozok szóval jól is jönne a segítsége...Az a lakás is totál bababiztos ( közel fél millió forintot költöttünk el mindenféle zárak,rácsok,élvédők,sarokvédők,csúszásgátlók,stb felszerelésére pont azért,hogy a ház mindkét szintjén tudjanak jönni menni szabadon ) Most kitalálta,hogy mégis magához vinné ami egy szuterin lakás,30 nm összesen 1 légtérben ( csak a wc van külön )dohos,büdös levegővel ( amúgy kruppos a babánk és astma gyanús ) mozgó parkettával így könnyen boruló bútorokkal,7 fokos lépcsővel korlát nélkül,kályhával és ugye semmilyen bababútor ( kiságy,etetőszék,járóka,stb ) nincs nála...Arról nem beszélve,hogy eddig az ételt is én csomagoltam,tápszert előre kikevertem mert nem tudja, nem meri ő elkészíteni a babánknak :( Szóval ragaszkodhatok hozzá,hogy legalább 3 éves koráig a házunkban lévő felső lakásban legyen a láthatás ? 1 év alatt meg csak belejön az apa szerepbe...és akkor saját költségen felújítjuk az ő lakását is :S
2016. ápr. 29. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mar irasban megengedted, hogy elviheti, akkor nem ragaszkodhatsz:( De ha ennyire nem tud mit kezdeni a gyerekkel, miert akarja odavinni?? Nem kehet negbeszelni vele, hogy ez nem a gyerek erdeke? Foleg, hogy kruppos, stb... Annyit tehetsz, hogy a gyamhatosagnal panaszt teszel, ok kivizsgaljal az ugyet, es ok kvazi hatarozhatnak ugy, hogy oda nem viheti. A gyerek egeszsege erdekeben. Kimennek, negnezik a helyet es dontenek. Kb ket honapon belul. Fordulj hozzajuk!!
2016. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3eves koraig nalad a lathatas.Ha nincs lepapirozva a B verziotok,ragaszkodj az eredetihez jelezven h eddig sem ment minden flottul,legyenek a felso lakasban es ha segutsegre van szuksege szivesen felmesz es megmutatod.3eves kiratol meg viszi a szuterenbe.
2016. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, minden attol fugg, mi van leirva. Es az exed normalis hozzaallasarol. Ragaszkodhatsz hozza, hogy ha a szutetenbe akarja vinni, nem adod oda a gyereket. Es vagy panaszt tesz a gyamhatosagon, vagy nem. ...
2016. máj. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!