Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén miért "mindig"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén miért "mindig" ugyanaz a forgatókönyv?

Figyelt kérdés

Nyilván kicsit eltúlzott kérdés, de ha megnézzük, az esetek döntő többségében az alábbi szituáció zajlik:


Apa beleszeret egy fiatal csajba, félrekúr, válás. Anya sír, gyerekek nála, apa 1-2 évig sz..rik a világra, csak dugja a csajt.


Anya összeszedi magát, új munka, új élet, új pasi. Apa új csaja lelép egy másik ürgével. Apa egyedül, nem nagyon maradt semmije, de fizeti a gyerek tartást.


Anya élete sosem volt még ilyen jó, stb. Apa rájön, hogy egyedül maradt és senkinek nem kell.


Az ismerőseim kb 90%nál ez zajlott le, és ahogy itt olvasom, szintén elég gyakori.


Mégis, miért van ez? A felnőtt férfiak többsége komolyan 1-2 éves dugásért feláldoz mindent? Miért?


2016. máj. 11. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Mert egyszerűek és meglehetősen ösztönösek. Félnek, lusták és felelőtlenek, ezért mindenhol a kiskaput, könnyebb utat keresik, másra hárítják a felelősséget. Nem ismerik elég jól saját magukat sem, ezért arra sincs esélyük, hogy másokat igazán megértsenek és átlássanak egy kapcsolatot.
2016. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 90-ben született F.. ***** válasza:
58%
Én egy csomó teljesen más forgatókönyvet ismerek/tapasztaltam meg testközelből. Így fölöslegesnek érzem bármit többet válaszolni a felvetésedre, mert ilyennel, amit te írtál még csak nem is találkoztam.
2016. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ők nem néhány dugást terveznek hanem azt, hogy majd jobb lesz az életük. L
2016. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az én exférjem a 10%.Boldogok,házasság,gyerek. De tény hogy a mi életünkben minőségi változást hozott,hogy megcsalt és elhagyott minket. Egyébként akkor azt mondta hogy annyira szereti a csajt hogy nem hagyhatja ki.Ez a kérdésedre a válasz.A szerelem ezekben az esetekben fontosabb mint a család és csak ezt nézik.Azt nem hogy a szerelem múlandó,a gyereket meg elvileg közösen vállalt felelősség.
2016. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Hirtelen fellángolás, kapuzárási pánik. Esetleg előfordulhat, hogy valóban nem illik össze a feleségével, és hiba volt a házassága, amiből szabadulni akar (hülye módon).
2016. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4es: te ezt hogy élted túl? remélem azóta neked is van boldog párkapcsolatod.
2016. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy másik forgatókönyvet: nem volt megcsalás, papíron váltunk el gazdasági okok miatt, majd amikor minden a nejem nevére került kijelentette, hogy ő még elég fiatalnak érzi magát hozzá, hogy éljen egy kicsit és mehetek Isten hírével :-P ... Rá másfél évre megkeresett és kezdeményezte, hogy jöjjünk újra össze, megtörtént és közben folyamatosan megcsalt ... (3 gyerekünk van, ha ez számít a megítélés szempontjából).
2016. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Én sem láttam még ilyet, pedig elég sok válást láttam a környezetemben.

Ha harmadik fél miatt történt a kilépés, akkor nem fiatal nő miatt volt, hanem a férj korabeli nővel lépett félre. Több esetről tudok, ahol új családot alapított az új nővel (ami néha sokkal jobb lett, mint az előző kapcsolat).

Rengeteg olyan példát láttam, amikor a nő lépett ki az ellaposodott házasságból, vagy nem volt megcsalás, vagy volt, de a nő lépett félre.

Volt, hogy senki nem csalt meg senkit, egyszerűen már nem akartak tovább együtt élni.


Az általad leírt forgatókönyvet még soha senkinél nem tapasztaltam a környezetemben.

2016. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#6 szinte fel se fogtam,épp a szülésemre készültem,muszáj volt bent tartani a babát.Később dolgoztam fel lelkileg.Amúgy végig hittem benne,h talán vmi nagyon jó jön ezután.És igazam lett:-)
2016. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

közelemben 1 válás volt.


Ott mindketten félrekúrtak. már nem volt pici a gyerek váláskor, 14-5-6 kb. anyjánál lakik. és mindig találkoztak, nem volt harag a szülők között.

Apának hamar lett új családja, baba minden.

Anyának is lett párja pár évvel később.

Mindenki boldog.

2016. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!