Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Beteg gyerek esetében válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg gyerek esetében válás után jár asszonytartási díj?

Figyelt kérdés

A gyerekeim apja többször megcsalt.

Már kétszer éltünk külön, de a gyerekek miatt visszajöttem.

Most a kisfiam - aki gerinc problémával született - nincs jól, ennek ellenére az apja már néha haza sem jön aludni,a szeretőjénél van. Van hogy délután elmegy dolgozni és csak második nap reggel jön haza, tehát még napi 5 percre sem látja a gyerekeit!

Azon vagyok hogy mielőbb kilépjek ebből a kapcsolatból végleg mert ezt a megalázást már nem bírom elviselni!

Tanácsokat is szívesen elfogadok hogy merre lépjek! (Lehetőség szerint csak normális válaszokat kérek. Köszönöm)


2015. júl. 9. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Már miért járna asszonytartás?

Komolyan csodálkoznak a nők, hogy szánakozva néznek rájuk a férfiak.

Nem csodálom, hogy haza se jár.

2015. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Asszonytartás akkor jár ha Te Vagy beteg tartósan, vagy önhibádon kívül nem tudsz dolgozni (nagyon nyomós érv kell Magyar bíróságon). A gyermektartás megállapításánál figyelembe veszik a gyermeked betegségét. A megcsalást nem veszik figyelembe Magyarországon a bíróságok.
2015. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kettes!

Akkor vegyék azt figyelembe hogy nem foglalkozik a gyerekeivel.

Félárvák a gyerekeim ő meg éli világát!

Még azt hogy a beteg gyerek mellett egy percet nem volt mikor műtötték!

Ez nem apa!

Csak megcsinálni tudta a gyerekeket!

Egy percet nem neveli őket.

Tudnám mesélni a történeteket!

2015. júl. 9. 18:45
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

4:178. § (2) A gyermekétől különélő szülő - ha a bíróság vagy a gyámhatóság eltérően nem rendelkezik - jogosult és köteles gyermekével kapcsolatot tartani.

GYÁM Hivatalhoz menj be kapcsolat tartás elmulasztása miatt, megbírságolhatják az miatt. Vannak jó jogi fórumok, ott is kérhetsz kimerítőbb tanácsot, illetve a bíróságokon vannak ingyenes jogi tanácsadások, vagy az önkormányzatnál.

2015. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Négyes!

Vagyis mindenki!

Lehet az elfogadható válasz egy apától hogy ő éjjel dolgozik, ezért nappal alszik, ebből élünk!

Merthogy amikor a gyerekek fel szeretné kelteni kicsit hogy játszon vele akkor ez a válasz.

Lehet én vagyok buta,de úgy gondolom hogy egy szülő (legyen az apa vagy anya) attól szülő hogy foglalkozik a gyerekeivel! Közös élmények nélkül csak egy üres kapcsolat lehet szülő és gyereke között!

Én is szoktam dolgozni éjjel, de attól még nappal mondjuk mikor a fiamat katéterezni kell (mert beteg és nem tud egyedül pisilni) ott vagyok!

Az nem is érdekelne hogy mással fekszik, de a gyerekek elhanyagolása miatt nagyon haragszom rá!

2015. júl. 10. 03:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen igazad van !!!!!!
2015. júl. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

magyar jogban nem létezik asszonytartás,

súlyos beteg gyerekre jár az 50%

2015. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Pénteken délután kettő körül ment el dolgozni

Azóta nem is jött haza

Ma vasárnap van

Strandra viszem a gyerekeket, úgyhogy valószínűleg ma sem fognak találkozni

Majd csak holnap délután mikor megy dolgozni

Persze sztem bőven megérdemelné, hogy akkor intézzük a napi elmenős feladatokat és ne is lássa őket!!

Persze ez a veszély csak akkor áll fent ha " hazajön "

2015. júl. 19. 08:14
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja igen!

Itt van a beteg gyerek.

Gerincműtét miatt nem tud pisilni, kakilni.

Katéterezem 3óránként, este kézzel kaki kiszedés, beöntés, újra kiszedés.

Nem emlékszem rá hogy valamikor is megkérdezte volna az elmúlt fél évben hogy hogy van a gyereke!

Ez nem apa!

De most olyan nője van hogy nem kell attól félnie hogy terhes lesz, mert steril.......

2015. júl. 19. 08:19
 10/12 A kérdező kommentje:

Tovább megyek!

Ha igazán érdekelné a beteg gyerek akkor sztem megtanulná rendesen ellátni arra az esetre ha velem történne valami!

Mert ha én nem vagyok akkor nincs senki aki el tudná látni (3 óránként vizelet leengedés katéterrel, esténként széklet kiszedés, 2-3naponta beöntés is!

Ezt sztem neki ugyanúgy kéne tudni mint nekem!

2015. júl. 22. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!