Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnám az autóm visszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám az autóm visszakapni? Az én nevemen van, válás közepette vagyok, a volt párom nem adja oda! Neki nincs jogsija!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 19:42
 1/7 anonim válasza:
100%

Olyan nincs!!

Menj segítséggel, nem hiszem hogy senki sem áll melletted!

Az a TE tulajdonod! Én egy barátnőmnek adtam oda a kocsimat, hónapokra, sok volt a törlesztő, és így egymáson akartunk segíteni, erre mindig jött az sms banktól, hogy elmaradás van. Adtam egy határidőt, hogy ha nem adja vissza addig a napig, következménye lesz. Hozta.

2010. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a te tulajdonod a kocsi, és már nem laktok egy címen se, akkor nyugodtan kérhetsz hatósági segítséget is.
2010. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha a házasság alatt vettétek,akkor az autó értékének a fele a párodat illeti,hiába van a Te neveden.Ha viszont előtte vetted,akkor az autó tied,olyan nincs,hogy nem adja oda.Egyszerűen rendőrséghez kell fordulni,mert ez lopásnak számít.
2010. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az autó CSAK akkor a tied, ha még a házasság elött vetted a saját pénzedböl, ha kölcsönre, és az együttélés alatt fizettétek ki, akkor már nem, illetve ha a házasság alatt vettétek, akkor függetlenül attól, hogy kinek a nevén van, közös tulajdon.

Ha bizonyitani tudod, hogy a tied (házasság elött teljesen kifizetve), akkor követelheted, hogy odaadja, ha nem, akkor a vagyonmegosztás során kérd, hogy a közösböl ez a tied legyen.

2010. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

komolyan mondom az emberi szegénységnek nincsen határa.Csak azért tarja a kocsid, hogy szívasson? Gratulálok, jól teszed, hogy elválsz.

Amúgy már írták, de ha még a házasság előtt vetted a tied, ha nem, közös. Küzdhetsz érte, de csak a fele a tied...

2010. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak papírjaid állj a kocsi mellé és hívj rendőrt, mond hogy az exed elopta, ami igaz is.
2010. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adj egy jobb horgot a verébnek, hagy tudja meg, ki hordja a gatyát!
2010. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!