Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik a jobb döntés? Származi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb döntés? Származik-e hátrányom ebből a válásnál?

Figyelt kérdés
A kisfiam még 1 évig óvodás. Próbáltam albérletet keresni a környéken,amit találtam,gyerekesnek nem adják ki.A férjem felajánlotta, hogy lakjunk itt 1 évig, addig ő az anyjához költözik.Ez az ő lakása, házasságunk előtt vette,bár a hitelt esküvő után közösen törlesztettük.Iskolába már úgy megy, hogy a szüleim közelébe költözünk, a munkahelyem is közelebb lesz úgy.A gyereknek nyilván jobb,hogy a megszokott környezetében van lakás és óvoda miatt is.Vagy már most költözzünk el?
2016. jún. 27. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudtok egyezni jó ez így. Hát csak az apja...

Ha úgy gondolod nem lesz k. anyázás, ajtó rátok törés, akkor maradjatok így, a fő a békesség.

2016. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remėlem, nem lesz.Inkåbb attôl tartok, ha becsajozik, kidob minket.
2016. jún. 27. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha most ezt felajánlotta nem hinném hogy ki fog dobni...
2016. jún. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mivanveletek? ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy normális-e a kapcsolat..Elváltatok??? Akkor nincs mit keresnetek egy fedél alatt...Jó,tudom persze,áthidaló megoldás,meg ilyenek,de nem egészséges..Főleg a gyermek számára nem!El kell neki mondani,hogy mi történt,a maga szintjén fel fogja fogni,de ne lássa a szüleit külön szobában lefeküdni..Költözzetek a Szüleikhez,ha úgyis oda lennétek..
2016. jún. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mivanveletek? ***** válasza:
Mennétek
2016. jún. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivanveletek? ! Nem egy fedél alatt, írta, hogy a volt férj addig az anyjához költözik.

Kedves Kérdező! Szerintem jó ez így, ha már tényleg elrendeztétek a dolgokat magatok közt és az érzelmek sem kavarodnak fel. Azt pedig ti tudjátok, hogy mennyire számíthattok egymásra, mert ti ismeritek egymást. A lényeg, hogy bízhassatok egymásban és segítsetek egymásnak, hogy ne járjon egyiktek sem rosszul!

2016. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem váltunk még el.Azért nem jó,mert ma is váratlanul betoppant,az erkélyt festették,azt felügyelte,addig játszott kicsit a gyerekkel.Még vannak érzelmek,én sírok,minden ilyen betoppanás után.A gyerek meg esténként kérdezi,hogy nem jön apa haza?

Szóval nem vagyok biztos benne,hogy ez a jó megoldás.

2016. jún. 28. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ja, így lehet tényleg nem jó megoldás. De ha nem tudsz máshova menni? Vagy van másik lehetőséged?
2016. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van saját lakásom.De az innen 45 perc busszal (városon belül).Az óvoda a probléma.Már kérdeztem,hogy ott átvennék-e,azt mondta a vezetőnő,hogy utolsó évre nem szoktak,elutasító volt.Onnan meg hordani reggel,utána vissza munkába,nem megoldható.
2016. jún. 28. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
A mi ovinkba jönnek utolsó evre új gyerekek. Olyan hamar alkalmazkdnk. Beszelj meg egyszer a vezetővel, h nincs más megoldás. Jogilag kötelező atvnniuk.
2016. júl. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!