Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya szakítás után melyik a jobb döntés?

Figyelt kérdés
Igazságtalan voltam és az én hibámból történt minden. Szerettem volna tisztázni a dolgokat szemtől szembe de ilyenkor ahogy lenni szokott egy "jóbarát" bekavart aminek az lett az eredménye,hogy kaptam egy enyhén szólva is sértegetésekkel teli levelet. Most azon gondolkodom,hogy reagáljak-e rá vagy sem. Ti válaszolnátok a rágalmakra vagy hagynátok a fenébe? Igy már nekem is lenne pár keresetlen szavam de lehet,hogy nagyobb sértés a figyelmen kívül hagyás mint a vissza támadás.Mit gondoltok?
2014. febr. 6. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szépen, nyugodtan leírnám a véleményemet, amennyire lehet nem vádaskodó, nem szenvedélyes, nem csöpögő stílusban, hanem tisztán, érthetően, röviden, tárgyilagosan, nem túllihegve. Hogy szerintem miben hibáztam én, miben ő, miben mások, meg összefoglalva, hogy mit érzek az egésszel kapcsolatban (nem túldramatizálva, ömlengve, nem sajnálva magam). A végén szépen lezárnám a kapcsolatot és ezzel vége.

Támadni, sértegetni, drámázni, lelkizni nincs értelme, viszont ha lezáratlanul hagysz egy kapcsolatot, később lehet, megbánod.

2014. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!