Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire gyakori a 22-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a 22-30 közötti babajat egyedul nevelő anyuka?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 01:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Környezetemben elég gyakori. Sőt 30 felett is
2016. aug. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Megye szerint?
2016. aug. 29. 01:38
 3/23 anonim ***** válasza:
8%
Pest.
2016. aug. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Van egy jó pár ilyen ismerősöm sajnos.

Mivel nem a férfiak esnek teherbe, ezáltal nem ők maradnak egyedül a babával, hanem legnagyobbb esetben mindig a nők.

2016. aug. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Itt olvastam nemregiben ket ilyen norol is.
2016. aug. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Egyre gyakoribb.

A mai pasik xarnak se jók, nem hogy apának.

Az egyik fele otthagyja a csajt terhesen, mert MEGGONDOLJA magát, és mégse akar családot. Tojik bele, mi lesz a gyerekével.

A másik fele úgy gondolja, hogy a hűség már nem divat. Még ő van felháborodva, ha lebukik, hogy nem bízik benne a párja, és nem kell utána nyomozgatni.


A többségük ezek után fizet egy nevetséges gyerektartást, 15-20 ezret, és mártírkodik, hogy hogy kihasználja az exe, aki dőzsöl a gyerektartásból és teljesen kisemmizte.


A legtöbb pár nem marad együtt a gyerek 4 éves koráig.

Ráadásul sokan ilyenkor csóró csajokat nézik rossz szemmel, hogy "felcsináltatta magát", (4-5 év házasság után is), aztán meg otthagyták, mert csak dugni jó.


Ezért fogadtam meg, hogy nekem soha az életben nem lesz gyerekem, és férjem se.

2016. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a fővárosban 10ből 3 anyuka egyedülálló. Vidéken kevesebbek. Az viszont ritka, ha mellé jól is néz ki, normális körülményei vannak, nincs balhé az exszel, és értelmes is.
2016. aug. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%
Mem az én bajom.
2016. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, miért pontoztátok le a 6-ost, teljesen igaza van. Közvetlen környezetemben két tipikus történetet látok.

Egyik barátnőmet 4 hónapos babával hagyta ott a párja, mondván, hogy a barátnőm a szülés után megváltozozz, ő nem bírja a stresszt. Tartás díjat sem fizet, de a barátnőm nem is kr tartásdíjat, mert ő jól keres, a srác meg amúgy is hol dolgozik, hol nem. A kislányukat havi egyszer (!) nézi meg, pedig mehetne minden nap, barátnő nem akadályozná, de a srácnak ennyire van igénye.

Másik barátnőm 5 év után vált el. A srác akarta a gyereket, mégis már a gyermekágy ideján csalta a barátnőmet. Illetve nem is csalta, mert tulajdonképpen bejelentette, hogy nőhöz meg. Közölte, hogy nem bírja a gyereksírással járó stresszt kénytelen máshol aludni. Utána is folyamatosan csalta barátnőmet, a gyerekkel nem foglalkozott, barátnőmnek 5 évébe telt mire összeszedte magát annyira, hogy sikerült elválni. Apuka azóta is mindenféle kifogást kitalál, csak ne kelljen láthatásra menni (fáj a fejem, fáj a hasam, utazom, túlórázom), alig akarja látni a gyereket, pedig a gyerek azóta egy csupa ész, okos 6 éves lett. Apuka tojik rá nagy ívben.

Gyereket egy nő csak annyit szüljön, és akkor, amikor képes már egyedül is eltartani. Soha nem szabad férfiakra támaszkodni. Soha!

2016. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

"Soha nem szabad férfiakra támaszkodni. Soha!"


Ez nagyon igaz sajnos.

2016. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!