Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim 3 éve válnak, borzalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim 3 éve válnak, borzalmasan gyűlölöm őket, tönkretesznek lelkileg, ölni tudnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apa pszichiátriai eset, alkolista, kiszámíthatatlan, többször öngyilkosságot kísérelt meg, fenyegetőzik, üvöltözik velem nap, mint nap, lepatkányoz, a hangját se vagyok képes elviselni, legszívesebben megfojtanám, visszaköveteli azt a pénzt, amit 20 év alatt belém fektetett, szorongásos vagyok miatta egy éve. Anya talált egy új pasit, azóta ő neki az első, a tesómmal háttérbe szorultunk, csak akkor kellünk, ha dolgoztatni akar. Haragszom rá, mert anno nem volt képes elválni aputól, annyira buta és befolyásolható, persze azzal védekezik, hogy a gyerekei érdekében maradtak együtt. De mit vár egy elmebetegtől? Hova tette az eszét? És most én szívok tesómmal, hallgatnunk kell apa gyülölködését, félelemben élek. Anya heti háromszor alszik itthon, de nekem ez is sok, mert hárman vagyunk ilyenkor egy szobában, nincs helyem, semmit se találok, káosz az egész életem. Az ügyvédünk nem nagyon bíztat, sok pénzünkbe kerül, de szerintem kevés már a bíróság, hogy rendezze a viszonyokat. Minek él az olyan ember, aki megkeseríti a saját családja életét, és ezt tűzte ki életcélul? Megőrülök.
2010. ápr. 27. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
És egyelőre nem tudok elköltözni, még tanulok.
2010. ápr. 27. 21:59
 2/9 anonim ***** válasza:
akkor nem tudsz mást csinálni mint vársz mig elköltözhess. nem fognak megváltozni
2010. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem "ezt tűzte ki életcélul", viszont felelőtlen és nemtörődöm.

Végig sem gondolják a szülők, hogy mekkora kárt okoznak ezzel a gyerekeik lelkében. Egyet tudok tanácsolni, tanulj belőle. Tudod: ami nem pusztít el, az megerősít!

2010. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálak sza' helyzet :( probálj meg elköltözni koliba, barátokkal albérletbe, amíg nem jön össze ne figyelj rájuk. Tényleg csak aludni járj haza ha dumálnak egyik fülleden be másikon ki, tudom ez nehéz de nézzd öket levegőnek.
2010. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, öregem, nem irigyellek!!! Nagyszülő? Eléggé tré emberek lehetnek a szüleid. Én elvált apa vagyok, nem iszok, próbálom nem keseríteni senki életét, bár erre nincs is sajnos lehetőségem...

Nem is értem hogy lehet ilyet csinálni. Bár egy alkesztől sokat nem lehet elvárni.

Azt hiszem nem tudok okosat mondani, próbálj tanulni, koncentrálj arra - ja, persze jó duma..., tudom - és semmiképpen se vegyél a szüleidről ebben a témában példát.... Hajrá, szurkolok neked meg a tesódnak!!! Ti tartsatok össze...

2010. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát ez durva helyzet...Van bármilyen rokonotok,akihez fordulhattok,akihez elmehetnétek?Amilyen gyorsan csak lehet el kell mennetek onnan...
2010. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Anya háromszor alszik itthon" na szép!Ha már az apukád durva, akkor legalább anyukád tartana ki mellettetek, de neki is a pasi számít nem a gyerekei.Én bizony nem hagynám a gyerekeimet az biztos. Én voltam elvált, de a gyerekem volt az első az biztos. És második férjet csak úgy választottam, aki elfogadta a gyerekemet is. Mert ha az nem működik, mehetett volna amerre lát. Gyereke csak egy van az embernek, de férfi nagyon sok! Anyukádnak kellene összetartani veletek, és megoldást találni a problémákra.Amint írtad 20 éves vagy és nagyon kemény az életed, de én leülnék anyukámmal és beszélnék vele, hogyan gondolja ezt a dolgot.
2010. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi történt veled azóta? változott valami?

Aggódok érted

2010. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyszüleid,,vannak?Ők talán tudnának segiteni.
2012. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!