Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan ítéli meg a Bíró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ítéli meg a Bíró gyerekelhelyezési per során, ha az egyik fél úgy próbálja "csökkentetni" a tartásdíjat, hogy kiszámolja, mennyi kenyeret eszik meg jogosan a gyereke? )

Figyelt kérdés

Második tárgyalásunk volt, legközelebb már tanumeghallgatás is lesz, és pszichológus. A gyerekek nálam vannak bő fél éve, tehát visszamenőlegesen biztos lesz tartásdíj, akárkinek is adják a szülői felügy. jogot. Az Alperes a Bíróságon előadta, hogy szerinte a gyerek nem eszik meg annyit, amennyit - konkrétan szerinte 250 gramm kenyér elég volt egy hétre. Én nem is mondtam semmit, hogy mennyit fogyaszt el, csak hogy a táplálékallergiás élelmiszerei mint pékáru, száraztészta, egyes húsok-felvágottak abban a változatban sokkal drágábbak (kenyér 3szoros ár min.)

A rájuk fordított üzemanyagköltségbe is belekötött....ezeket egy Bíró hogy ítéli meg magában szerintetek??


2016. okt. 19. 10:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem, hogy nulla keresetből hogy fog Neked fizetni 60 ezer Forint tartásdíjat, mikor máshol is van 3 gyereke.

Válaszolni annyit tudok, hogy a bíróság tuti nem fog törődni a kenyér grammjaival, ugyanakkor a semmiből nem is igazán lehet tartásdíjat megállapítani.

Annyit tudok mondani, hogy örülj, hogy van két szép gyereked, és mellette remélem, még mindig jól megy a munkád. Fókuszálj a jövőre, a gyerekeidre, és egy új kapcsolatra. Sok szerencsét!

2016. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Máshol nem kell már fizetnie, mert nagyok (igaz még egyetemre járnak) de már tizenéve akkor sem fizet. Ott rájuk hagyta a közösen épült lakást, igaz, nagyobb részben a feleségé volt amúgy is.

Nálunk még megoldás lehet, hogy kizárólagos lakáshasználatért cserébe lemondok a tartásdíjról (ez sokat segítene, mert 2x1 óra utazástól kímélne meg minket a suliba és albit sem kellene fizetnünk) Neki van hova mennie lakni a bnőjéhez vagy az Anyukájához, így sincs otthon kb. felét az évben. Ezt kértem is a Bíróságon, mivel pontosan tudom, hogy gyt fizetés sosem történne.

2016. okt. 20. 09:11
 23/23 anonim ***** válasza:

Micsoda egy ócska szarrágó - ha bíró volnék, ezt gondolnám (így meg még inkább)

kimérné grammra a kenyeret, mint egy haláltáborban...


De mindegy.

Koncentrálj a lakáshasználatra, az ér valamit.

2016. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!