Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha nem jövök ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nnrencsi kérdése:

Mit tegyek ha nem jövök ki a férjemmel?

Figyelt kérdés
8 éve élek a férjemmel van 1 közös gyermekünk aki 4éves megromlott a kapcsolatunk a férjemmel másnál kerestem vigaszt ami komolyra is fordult közöttünk, a férjem azt szeretné mondjak le a gyerekről és költözzek el vagy ha én nem akkor viszi a gyereket és költözik ő, én nem akarok lemondani a gyerekemről és nem is fogok, mivel még nem voltunk beadni a válópert az apa meg teheti azt hogy elvigye tőlem a gyereket?

2016. okt. 29. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem váltok el, ugyanannyi joga van a gyerekhez, mint neked.
2016. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvaltok es a birosag eldonti hogy mi legyen a gyerekkel, ha ti nem tudtok megegyezni.
2016. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek hogy mire a bíróság dönt addig késő lessz mert ellenem fordítja már most a gyereket, nem akarom tőle sem elvenni hisz ő az apa és szüksége van a gyerekemnek is rá. A gyerek szeret mind kettőnket de ahogy beszél a férjem velem a gyerek előtt ő pont úgy próbálja utánozni
2016. okt. 29. 16:28
 4/21 anonim ***** válasza:
Hja hogy te elkoltoztel maris, a gyereket meg otthagytad?
2016. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
72%

Úgy tudom hogy elsődlegesen az anyjához helyeznék el a gyereket!

De függ attól is hogy milyen az életszinvonal is az az hogy el e tudja tartani a gyermeket és tud e mindent biztosítani a gyerek fejlődéséhez és neveléséhez egyaránt úgy az anya vagy az apa tudja e ezeket biztosítani.

De még sok mindent figyelembe vesznek ilyenkor.

A lényeg hogy amelyik szülőnél jobb lehetősége van a gyereknek akkor oda kerül.

Meg ismét mondom hogy jobban az anyánál marad a gyerek ha jó ott a gyereknek ha nem megfelelő akkor az apa kerül előtérbe.

Ha egyik szülő se jó akkor a nagyszülőket és a családod keresik meg.

Ha pedig nem működik a házasság és se magának és a férjének sem jó és ha azt érzik hogy nem lehet megmenteni akkor szerintem ne erőltessék mert ha folytatják csak szenvedés lenne.

2016. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem költöztem el nem fogom hagyni a gyerekemet. A férjemnek és nekem is normális munkahelyünk van nem vagyunk sem alkoholisták se drogosak vagyis eggyelő arányokkal indulunk foglakozik ő is a gyerekkel és én is felváltva.
2016. okt. 29. 16:39
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem működik közöttünk többször is próbáltuk már, de sajnos hiába nem megy. Nem fordultam volna máshoz vigaszért ha tőle meg kaptam volna a törődést az odafigyelést és a szeretetet
2016. okt. 29. 16:45
 8/21 anonim válasza:
Mindig a gyerek szívja a legnagyobbat...
2016. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

7: Ha ennyire nem működik, akkor el kellett volna válni, és utána keresni valaki mást. Nem úgy viselkedni, mint egy majom, hogy akkor engeded el az egyik ágat, ha a másikat már erősen fogod.

És akkor ebben az esetben lehet, hogy a volt férjed sem úgy beszélne veled, mint a kutyával. Mit vársz tőle? Megcsaltad, megaláztad, és most még a gyerekét is elveszíti.


Ráadásul van egy pici bökkenő a történetben: nem laksz együtt az új pasiddal. Már pedig lakva ismerszik az ember, és érhet még titeket meglepetés. Akkor mi lesz? Mész a gyerekkel az utcára, vagy visszasírod magad a férjedhez?


Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, mivel ő a gyerek apja, akár a világ másik végére is elviheti, mire a válást kimondják. Az alsó hangon fél év, ha sikerül közös megegyezéssel válni. Mivel nálatok erre esély sincs, még jó pár évig együtt fogtok lakni, ha csak utána akarsz elköltözni.

2016. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
Gusztustalan, gerinctelen nő vagy. Nem mentség a megcsalásra, hogy megromlott a viszony. Van szád, hogy megbeszéld a problémát. Ha nem sikerül, akkor félre dugás előtt elválsz. Sajnos a bíróság legtöbbször az anya pártját fogja. Pedig az apa is lehet jó szülő, sőt némely családban jobb is az apa. Nagyon remélem, hogy a férjed kapja a kisgyereket. Ilyen erkölcstelen nőtől nem sok jót tanulhat.
2016. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!