Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem jövök ki a szüleimmel...

Nem jövök ki a szüleimmel egyszerűen elegem van belőlük! Akármit csinálok ordítanak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyámmal egyáltalán nem lehet beszélni mostanába egyre durvább dolgokat csinál,múltkor pl összevesztünk és elkezdett fojtogatni és már nem bírom ezt. Nem is szólok hozzá pár napja,mert én már gyűlölöm. Apám külföldön dolgozik és egyáltalán nem beszélünk csak akkor hív fel ha valamiért le kell cseszni. A szomszédba voltam valamelyik nap és olyan 9 óra fele lehetett este és felhívott ordibálva,hogy takarodjak haza. Legszivesebben elmennék itthonról és soha többe nem jönnél haza. Mit csináljak? Valaki valami tanácsot!

#szülő #tanács #Nem jövök ki velük
2016. máj. 7. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
9re legyél otthon:) Hàny éves vagy? 18alatt osztàlyfőnök nevelési tanàcsadó gyerekorvos, 18fölött munka albérlet
2016. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát velem is szoktak kiabálni de mindig bocsánatot kérnek! Mindig a számbarágják hogy az élet rövid és nem kéne veszekedni (mert általában a kistesómmal szoktunk verekedni) sztem beszéld meg velük! Ha nem megy akkor fordulj szakemberhez (bocs ha hülyeséget írok tudod 11 éves vagyok csak!
2016. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,és megpróbáltam már velük megbeszélni és olyan 1-2 napig hatott utánna megint kezdődött ugyanez
2016. máj. 7. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!