Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kicsi gyerekkel egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi gyerekkel egyedül maradt anyukák! Hogyan oldottátok meg az életet, ha nincs segítségetek?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam, férjem válni akar, új kapcsolat miatt. Szüleim nem élnek. Jó baba, nem nehéz vele, keveset sír, de azért tartok a nehézségektől, az egyedülléttől, fáradtságtól...

És a láthatást hogyan oldottátok meg? Érzelmi okokból nem szeretném sokat látni a férjemet, de természetesen a kisfiam a fontos, az érzelmek pedig idővel tompulnak, gondolom. Hetente hány alkalommal jön apuka?


2016. okt. 31. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Én még terhes voltam a lányunkkal, amikor elhagyott. Szintén egy másik kapcsolat miatt. Nálunk nem voltak kötöttségek, jött amikor tudott. Volt, hogy hetente csak 1x, de olyan is, hogy akár 3-4x. Nyilván nem adtam neki oda, amíg kicsi volt. Most 6 hónapos a lányunk és persze már elviheti rövidebb időkre, de ott még biztosan nem fog aludni egy ideig. Érdekes, mert ha nem lenne a másik nő, nem valószínű, hogy odaadnám neki. Egyszerűen tipikusan az a férfi, aki azt sem tudta hogyan fogja. Így azért nyugodtabb vagyok, ha az a nő is velük van. Szerintem ez az, amikor a gyerek érdekeit a saját érzelmeid elé helyezed. Ha ezzel a nővel együtt marad, nyugodtabb leszek akkor is, amikor majd náluk alszik. Ettől függetlenül nem fogom elfelejteni, azt amit velem tettek, de azt is el kell ismernem , hogy a lányával foglalkozik és a nő is kedves a lányommal, úgy tűnik szereti, a lányom is boldogan megy hozzá, meg tudja nyugtatni, amikor utánam sír.

A lányom apját már akkor sem fogadnám vissza, ha könyörögne.

Annyira fáradt amúgy sohasem voltam ,mint gondoltam, hogy leszek. Egy olyan alkalom volt, amikor nagyon nehéz volt. Az amikor hányásos, hasmenéses vírust kaptam el. A lányom kb 2x hányt és túl volt rajta, én viszont 2 órán át egyfolytában, majd folytatódott. Na akkor rossz volt, hogy senki sem volt mellettem, de alapvetően jól megvagyunk így.

2016. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Utolso, Szerintem, amikor utánad sirt, haza kellett volna vinniük!! Nem megnyugtatni. En 3 ev alatt nem adtam volna oda lathatasra. Igaz, nekem 2.5 volt, mikor kiderült, van vkije. 3 ev után akarta elvinni csak, addig látogatta, sokszor. Nekem viszont volt segítségem. Ha nem lett volna, nem szégyelltem volna kérni. Majd ha tudod, később meghálálod. Kerj, akitől csak tudsz segitseget. Szomszed, baratno. Ami muszáj, az muszáj.
2016. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A lányom borzasztóan anyás. Anyukámmal is csak úgy tudom hagyni, hogy hallom, amikor elmegyek hogy úgy sír, hogy levegőt sem vesz. Nagyon durván.

Ha anyukám elmehet vele sétálni, akkor nyilván az apjának is odaadom. Nem örülök neki én sem, amikor úgy viszik el, hogy sír, de azt is tudom, hogy után meg tud nyugodni.

2016. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Sok erot neked kerdezo:(. amugy off, de az ilyen fereg ferfiak mi a jo halovanysarga lopikulat gondoltak a gyermekvallalasrol? Hogy orom dalolaszas all day all night? Aztan mikor kiderult, hogy megse, akkor ahelyett, hogy segitene, inkabb megy es keress egy uj puncit? Aztan mikor uj punci is gyermeket szeretne, johet a kovetkezo? Hanyok, eskuszom... 4 honapos gyereke van, es ahelyett hogy ezzel foglalkozna, inkabb megy vadaszni Puncilandben... szanalom. Ettol nem kar hogy megszabadultal...
2016. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, sajnos nagyon sok ilyen gennylada van! En is undorodom tőlük. A volt férjemtől is! Nekem volt 2.5 eves a kisfiam, amikor elment...
2016. nov. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Ti sem biztos, hogy jó ember ismerők vagytok.
2016. nov. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Engem amikor terhesen elhagyott már 5 éve voltunk együtt. Nem egy semmilyen kapcsolatra szültem. De ennek ellenére tényleg nem go gondoltam,hogy elhagy. Még sem hiszem, hogy emaitt én lennék a legnagyobb hibás!
2016. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 év könnyebb amíg otthon van veled,kevesebb kötöttség,nekem az volt a rossz mikor oviba került,és betegeskedett.
2016. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon nagy tisztelet nektek, egyedülálló anyukák! Én szégyellem magam amiatt, hogy ilyen "férfiak" vannak. Ocsmány, undorító alja szarok.

Ti viszont hősök vagytok, sok kitartást nektek :) 23/F

2016. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a tipikus. Az én barátnőim zöme is teljesen stabil több éve tartó kapcsolatba szültek, mire elhagyta őket a párjuk- A férfiak félnek a rájuk szakadt felelősségtől, kiborulnak a megváltozott napirendtől, és sajnos mindig találnak valami fiatal, gyermektelen ribit, aki megvigasztalja őket...
2016. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!