Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki megbánta hogy elvált, és miért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 00:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
A válást nem bántam meg. Ha valamit, akkor azt, hogy nem előbb. Vagy azt, hogy egyáltalán hozzámentem.
2016. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
En megbántam. Közös döntés volt, nem sikerült a baba. Pedig egy rendes, kedves, jó ember volt.... Megbántam.
2016. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Én nem bántam meg. De 2 nyugdíjas párt is ismerek akik párjukkal éve elváltak és a kezdeményező fél most csak szenved a magánytól. Szerintem olyan korban már nincs értelme váltani.39f
2016. nov. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem értek egyet. Szeret nélküli társbérletben nem kell élni csak azért, mert valaki nyugdíjas. Szerintem egyedül is jobb, mint úgy, hogy nem szeretnek, sőt, sokszor erősen negatívak ezek a "megszokott" kapcsolatok.
2016. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
79%

Életem egyik legnagyobb tanulsága az volt, hogy a barátom, aki most 50 éves és a negyedik házasságában él azt mondta egyszer: " Mind a négy házasságom egyforma. Az előző hármat én rontottam el. Ha a mai fejemmel újrakezdhetném akkor biztosan az elsővel élnék. Nem azért mert Ő volt a tökéletes, hanem nekem kellett megérnem a párkapcsolatra. Ők elmentek mert nem bírták ki velem. Velem volt a baj.

Persze ez a történet nem vonatkozhat Önre. Mindenki sztorija más és más. Van amikor a válás segít, de csak akkor ha a gyökér problémát másként nem lehet megoldani. Ha a boldogtalanságunknak vagy kiégettségünknek nem a párunk az oka, hanem mi vagyunk a fő okai, akkor egyedül vagy mással is ezek a problémákat csak visszük tovább magunkkal.

2016. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Engem zavar, hogy cserélgetik egymást az emberek, nem tudnak éveket leélni egy emberrel, és lecserélik még csak meg sem próbálják helyrehozni, hanem felszednek xt vagy yt és ennyi és le.. ják a másikat vagy a gyereket. És én ezt mindkét nemre mondom. Én elváltam és nem bántam meg ott a másik nem akarta helyrehozni és ki tudja hogy most boldog e. De nekem a sors adott saját családot ezáltal. Ha valaki menni akar menjen, de inkább az van mögötte, hogy nem tudnak összecsiszolódni.
2016. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

köszi a váalszokat

Nállam a helyzet a következő: Boldogtalan vagyok a házasságban.


Eddig sokat változott a férjem de a negativ az az hogy kb.1honapba 1szer max 2 szer, és az is uncsi.

Néhany éve egyutt vagyunk. Erről a problémáról már sokszor beszéltem vele. Már belefáradtam kicsit.

Lassan sokat változott , én is sokkal turelmesebb lettem , de nagyon unalmas a kapcsolatunk.

Szórakozóhelyre nem jár mert az nem neki való, ö csak a hegyeket és az erdőt szereti. Én épp utálom. Nekem a társaság a legfontosabb és a barátok.


Mit tegyek? Meddig várjak? Már kb.4 éve várok hátha boldog leszek vele.. de az izgalmak amiket eggyütt átélünk kb.99%ban miattam van, én adom a hangulatot. De eléggé belefáradtam.. Nem tudom mennyire tudtok megérteni?!

Az ok amiért eddig nem váltam : a remény, es másrészt az ami körbevesz. A szüleim és a közelálló személyek nagyon ellenem lennének ilyen esetben.. tehát teljesen egyedül lennék..

Szerintetek van egy kis remény arre nézve hogy vele boldog leszek??

2016. dec. 6. 11:10
 8/21 A kérdező kommentje:

Helyesbítek:

a negativ az az hogy kb.1honapba 1szer max 2 szer -van szex, és az is uncsi

2016. dec. 6. 11:11
 9/21 A kérdező kommentje:
29N
2016. dec. 6. 11:12
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Negy eve meg tarsasag szereto volt? Arrol egy szot sem irsz hogy szereted e. Te vonzo szexi no vagy? Gyerek van?
2016. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!