Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mint már írtam, megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint már írtam, megcsalt a férjem. Most azt mondja szerelmes abba nőbe Beadtam a válópert.25 év után vagyunk túl. Mit csináljak? Hogyan dolgozzam fel, mert most nagyon ki vagyok. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 07:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Csak az ido segit rajta, neha meg az sem. Kitartas.


Aki menni akar azt el kell engedni.

2016. nov. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Beszéld ki magad egy jó barátnődnek vagy rokonnak, akiben megbízol. Muszáj kiadnod magadból a fájdalmat, és keress magadnak egy hobbit, sportot, ami örömet okoz és belefeledkezhetsz.

Sokat segít az idő. És ne vádold magad semmiképp. Az önmarcangolás nem segít. A válóper folyamata fájdalmas lehet, de igyekezz gyorsan és lehetőleg egyszerűen letudni.

Ha szükséges, nem szégyen pszichológus segítségét kérni. Sok sikert.

Tudom nem vigasztal, de a legtöbb pasi utólag megbánja a hűtlenségét és megszenvedi a következményeit.

2016. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Nem voltatok még kész egy normális kapcsolatra.

Örülj, nem tart tovább egymás mellett szenvedés.

Ha megakarod tanulni, hogyan kell létezni egy kapcsolatban s szerrtnéd tudni, nálatok mi volt probléma, írj rám.

2016. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

"Örülj, nem tart tovább egymás mellett szenvedés."


Mi az a 25 év.. Vixen te sem vagy 100-as.

2016. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Próbáld meg tárgyilagosan nézni a dolgokat. Ha te volnál abban a helyzetben, hogy beleszerelmesednél valakibe, akkor mit tennél ? A szerelem ellen nem sokat lehet tenni, örülj annak, hogy legalább neked elmondta, mert ez csak azt jelenti, hogy őszinte és megbízik benned, abban, hogy megérted. Ennél mélyebb kapcsolat nem lehet két ember között. Ő meg élvezze ki azt az időt, ami hátra van az életből. Tényleg az a legtöbb, amit tehetsz, hogy elengeded és nem okozol neki lelkiismeret furdalást. Örökre hálás lesz érte. A jövőt meg nem kell firtatni, lesz, ami lesz.
2016. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

1. Megcsalt, de elválsz töle - ez tökéltesen rendben van.


2. Kezdj el önálló életet kialakítani, keress hobbikat, új barátságokat, és ne a múlton rágódj. Minél jobban elfoglalod magad, annál kevésbe lesz idöd hátrafelé nézelödni.

2016. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kései Sirató ***** válasza:
96%
Koncentrálj a válásra, ha lehet közös megegyezéssel váljatok el, aztán előre nézz, lehet még olyan kapcsolatod, ahol beléd szerelmes valaki..
2016. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj úgy rá, mint egy új lehetőség, új kezdet.

Nagyon nem tudom elképzelni, hogy minden szép és jó volt és aztán megcsal és nem is akar már veled lenni. Nyilván voltak gondjaitok. Amiket talán már meg sem lehetett oldani. Különben nem fajult volna idáig ez az egész.

Szóval foglalkozz magaddal. Tedd meg, amit esetleg nem tehettél a férjed mellett, miatt.

Találkozz a barátokkal, családdal.

2016. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%

Sajnos nincs mit tenni. Sovány vígasz, de az a szerelem ugyanúgy el fog múlni mint az összes többi, aztán ugyanúgy jönnek a hétköznapi gondok, viták... ha szép életetek volt együtt, lehet megbánja még ezt a fellángolást. Bárhogy is, ne foglalkozz velük, próbáld lekötni minden percedet. Munka, sport, séta, nyelvtanulás akár otthon, főzz egészséges alapanyagból, amikből és amiket eddig nem.... mindegy mivel, csak foglald el magad.


(És erre a "red vixen" fiúcskára nehogy ráírjon bárki, nem százas a gyerek. És nem pszichológus, hiába hirdeti magát annak.)

2016. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

10# Épp elég baja van szegény nőnek! Nemhogy a pénzen járjon az agya!

Nem vagy normális te f..szkalap!

2016. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!