Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mint már írtam, megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint már írtam, megcsalt a férjem. Most azt mondja szerelmes abba nőbe Beadtam a válópert.25 év után vagyunk túl. Mit csináljak? Hogyan dolgozzam fel, mert most nagyon ki vagyok. Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 07:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idővel egyre könnyebb, bár vannak hullåmvölgyek.Jårtam pszicholôgushoz, nekem segītett.Sok program baråtokkal.Sport, jô stresszoldô.
2016. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%

Valamiért kialakult benne a szerelem!

Hiányzott neki otthon valami...

Ezt közösen tettétek ilyenné, sajnálatos helyzet!

Keress elfoglaltságot magadnak, az idő majd begyógyítja a sebet, de heg maradni fog!

Ha esetleg van gyerek, akkor ne neveld az apjuk ellen!

2016. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

11-es vagyok.

Ez a hiányzott neki valami duma annyira unalmas már.Nem erre van szüksége a Kérdezőnek.

Mindenkinek van szája, meg lehet beszélni mindent, persze két értelmes felnőtt esetében.Nekem is hiányoztak dolgok, de süket fülekre találtam.Mindenre az volt a válasz, oldjam meg, neki kényelmes így.Mégsem mentem félre.Ő viszont gerinctelen módon félrek.rt. Aki megcsalja a másik felet, az mind gerinctelen és jellemtelen ember.

2016. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok!

Igazad van 11-es, én ezért váltam el 19 év után 2 gyerek ellenére.....

2016. dec. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

az 5ösnek tökéletesen igaza van bármennyire fáj is. Sajnos ha csak a saját sebeidet nyaldosod ami fáj eggyértelmű nem jutsz messzire. Egyszerűen nyugi a jó előtted van ha elhiszed.

Örülj hogy felvállalta és nem marad kényszerből veled..

2016. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!