Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én és a kislányom édesapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a kislányom édesapja közel 300 km-re lakunk egymástól! Ilyen esetben elvihet napokra 3 éves kora után a kislányt?

Figyelt kérdés
Csak mert ez a távolság azért még egy kisiskolásnak is megterhelő, nemhogy még egy 3-4 éves gyermeknek!
2008. okt. 7. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
van egy kisfiam a pärommal,de neki egy koräbbi kapcsolatäbol van egy kisfiu szintén akit az anyucija nevel.a kisfiu most 4 éves...és nem viheti l napokra,söt..ugy talälkoznak hogy 3 hetente reggeltl esti 1 napot,és ennyi.napokra ilyenkor még nem jo odaadni a icsit aki 3-4 éves.vàrd meg amig kb 6 lesz a kislànyod,és akkor add napokra oda..elöször szoktasd kicsit apähoz,több orära aztän reggel töl estig jopär honaig majd egy éjszakäkat aludjon ott több honapon ät,majd kéSöbb jöhet a2-3napos..szerintem.
2008. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
elsö välaszado vagyok.elfelejtettem hogy a kérdéSedben ott van a välasz is..hogy egy ekkora tävolsäg egy kisiskoläsnak is megterhelö nemhogy egy 3-4 éves gyereknek.tehät te is tudod hogy nem kéne méG odaadni hiszen pici hozzä.irtam az elsöben elöször lassan szoktasd apähoz stb.!pusz
2008. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretném megköszönni a segítségedet.Azt szeretném még kérdezni,hogy Te ezt bíróságon keresztül intézted el,hogy ne vihesse el magával?Ha külön városban élünk,akkor nem viheti ki a városból,igaz?
2008. okt. 7. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
én nem intéztem birosàggal mert mint ahogy irtam mi együtt vagyunk stb.nekem ugy volt hogy megszületett a pici és egyszer mi összebalhéztunk nagyon..akkor hazamentem magyarorszägra.és amikor hazaindfultam a picivel felhivtam az itteni konzulàtust és mondtam mi a helyzet a gyereknek nincs utlevele stb..de az apa tudta nélkül akarok menni pestre.a nö annyit modnott teleofnba hogy nézzek meg egy papirt(azt akkor adtäk mikor született a kisfiam)és ha szerepel rajta az apa neve akkor nem hagyhatom el az orszägot a tudta nélkül..ha nincs rajta akkor mehetek egyedül intézni papirokat a kicsinek.és akkor mondta a nö a telcsibe ha a kicsinek az apja neve van..akkor nehezebb mert az apa nélkül egy rohat utleelet se csinältathatok mert az apa alàiräsa is kell mindenhez..mi ujra együtt vaygunk kibékültünk,de még terhesen sem akartam az apa nevét a kicsinek.én jobbnak làtom igy.nem bonyolult,és nem kockàztatsz semmit..én azt ajànlom hagyd a kicsit a te neveden!!
2008. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj elnézést!az utolso hülye vàlaszado vagyok..màshova akartam a vàlaszt irni..
2008. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon felreinformalt teged az elso hozzaszolo

Az egy dolog hogy az o ismerosenek a kisifat hogy viszi el az apukaja lathatasra. Ebben a szuloknek kell megegyezni, es ha nem tudnak akkor a birosag dont. Tehat mondjuk te azt mondod hogy nem adod oda a volt parodnak, es a volt parod keri a birosagnal a dontest, akkor azt kell csinalnod ahogy a biro dont.

Az en ismerosomeknel a kislany 1 eves volt amikor a szulok kulon koltoztek, es az apa minden 2. hetvegen megy a gyerekert mar penteken, es vasarnap este viszi vissza. Ez minden 2.hetvegen igy mukodik, pedig az apa 2 orat utazik a gyerekert.

Tudod mindenki azt irja le hogy naluk hogy tortent, de majd a birosag dont. Hiszen az apanak is vannak jogai (hat neha :SAJNOS!!!)

Minden jot neked!

2008. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm válaszod,és egyetértek veled:Minek az apukáknak jog?Mikor ott hagyják a gyereküket,akkor sem volt joguk,de akkor is mindenért a másikat hibáztatják
2008. okt. 25. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!