Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Üdvözlöm! Egy apa vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdvözlöm! Egy apa vagyok a sok közül.! Két gyermek van 7 év apai láthatás nélkül. Mindenkori érzelmi kapcsolatom a kk. gyermekeimmel tartósan megszakadt, Le akarok mondani mindenről apaság. MEGTEHETEM? HA IGEN HOGY?

Figyelt kérdés

#válás #apai jogok #gyermek apai kapcsolattartása
2017. jan. 5. 08:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne dobálózz itt az apa szóval, mert ez nem apai viselkedés!!! :( :( :(
2017. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

hát ez nem semmi válasz, hogy ilyen emberek is vannak mint te...ez a legnagyobb bajom!

ha nem tudsz értelmezni ajánlom figyelmedbe az értelmező kézi szótárat!!!!!!!!!


egyébként most megjött a véleményem rólad!! amit nekem szántál sértéseket azt neked kívánom ,,legyen benne részed... egyébként fele se így van amiket összehordasz!


ennyit erről a segítségkérésről és ennyit rólad is!

halgatnál bölcsebb maradnál sem hogy baromságokat osztasz meg ezen az oldalon, amiről f.ngod sincs voltaképp hogy hogy is van és volt...leírsz engem és másokat annélkül hogy azt se tudod ki az és stb...de hadjuk is ezt én ma regisztráltam ide de törlök is mert ez ba.omság ez így ...és félreértetek engem. holott őszintén el akartam mondani a gondom és megoldást találni,,,,de hidjek azt amit kitaláltok ebből magatoknak mentem ..élmény volt veletek!!!!

2017. jan. 5. 10:31
 13/20 A kérdező kommentje:

azt se tudjátok mi van...de sértegettek...


köszönöm mindenkinek az ittlétet...


csak segítségért jöttem... de megkaptam...tik vagytok azok ......köszönöm...

2017. jan. 5. 10:41
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válaszolj már a kérdésekre! Már ha tényleg segítséget akarsz és nem drámázni!
2017. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem sem vagy apa. Csak egy pasi, aki megcsinált két gyereket.


Az én 'apám' is hasonló kategória.

Mondjuk ott az a különbség, hogy anyám egyáltalán nem tiltotta a hétvégi láthatást, de ő valahogy mégsem keresett szombaton, hogy na, menjünk erre-arra.


Te kicsit vagy más helyzetben. Ugyanis ha a láthatást megtiltja a volt feleséged, az nem törvényes az ő részéről. Ha meghatározzák a bíróságon, hogy kéthetente, szombaton és vasárnap találkozhatsz a gyermekeddel, de az anyjuk mégsem adja őket oda, akkor jelentheted.


Itt annyi a baj, hogy te ennyi idő alatt nem voltál képes utánamenni a dolgoknak, nem kerested a módját, hogy láthasd a gyermekeidet. Mennyi édesapa volt mondjuk már a híradóban, akinek külföldre vitte az édesanyja a gyerekeket, és évek óta bíróról bíróra jár és küzd értük? Sok. Te küzdöttél a gyerekekért? Nem.


Megcsináltad őket, vállald a felelősséget. Ennyi.

2017. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Mai törvények """anyákat""" védik.
2017. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos az apáknak nagyon kevés olyan jogi lehetősége van amely az ő érdekeit szolgálja. Anyák mindent megtehetnek. Kicsit jobban összefoglalhatnád hogy mi a helyzet. Hány évesek a gyerekek? Mennyit fizetsz? Stb.... igy mindenki csak annyit tud irni ami igaz is, hogy nem mondhatsz le róluk. Ha az egyik lány férjhez ment akkor őrá már nincs tartási kötelezettséged.
2017. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%
Na,utolsó fejtsd már ki miféle jogi lehetősége van az anyának,ami az apának nincsen?? Nagyon érdekelne,szerintem.itt többünket is!
2017. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem jól tudják a többiek,van ennek törvényes módja,személyes ismerősöm van akinek a gyerekének az apja lemondott az apaságról hivatalos keretek között,és a nő új férje vállalta azt. Bárki lemondhat a szülőségről,pl ha intézetbe adja a gyereket,ott fél évig ha nem látoigatja,tartja vele a kapcsolatot akkor megszűník mint szülő.

Az már egy másik dolog,hogy mi erről a véleményem...

2017. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
4%
Egyébként érdekes dolog. Ha egy nő szül egy gyereket és nem akarja felnevelni, akkor lemondhat róla, már akár a kórházban. És utána semmi kötelezettsége nincs a gyerek felé. (Persze társadalmilag elítélik) Egy férfi ugyanezt nem teheti meg.
2017. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!