Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Amikor válófélben voltatok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor válófélben voltatok, a férj hogy oldott meg a gyerektartást?!

Figyelt kérdés
Fizetett valamennyit havonta, vagy a váláskor visszamenőlegesen 1 összegben?!

2017. jan. 19. 19:36
 1/8 A kérdező kommentje:
*hogyan oldotta meg
2017. jan. 19. 19:37
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Én abban a pillanatban ahogy kitettem a lábam a házunkból a fizetésem harmadát odaadtam neki. A mellékkeresetem meg a fiamra költöttem.
2017. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint kimondtuk,hogy vége,aznap megbeszéltük.Kérdezte jó-e ha 60 ezret ad,mondtam,hogy jó,és onnantól kezdve minden hónap 10.-én ide adja.
2017. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Èn is felajánlottam egy összeget, de többet akar...
2017. jan. 20. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is megegyeztünk egy összegben, azt utalja.
2017. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Összegtől is függ.Mennyit ajánlottál? meg mennyi a fizud?
2017. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 éve mentünk szét, egy fillért sem kaptak a gyerekek. Megvárja mig megitélik csak éppen utána se lesz miből fizetni.
2017. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor szakítottunk, elsők között ezt beszéltük meg. Hogy havonta mennyit adok és mikor. Azóta így történik.

Olyan jól működik a kommunikáció hogy azóta sem született semmilyen papír sem a gyermek elhelyeezéséről, sem a gyerektartásról, sem a láthatásokról.

Ha plusz kiadás merül fel (vagy csak egyszerűen megszorulnának hó végére), akkor többet adok.

Ha nekem adódna gondom, biztos vagyok benne hogy az exem is korrekt módon állna hozzá.

2017. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!