Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Amíg nem tudjuk eladni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem tudjuk eladni a közös házat és a férj is itt lakik, mennyit kellene, h vállaljon a költségekből? Kérhetek-e a rezsi felén kívül gyerektartást?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést a párodnak tedd fel. Megkérdezheted, de tényleges választ a volt férjed adja meg. Most menj és kérdezd meg, s ha válaszolt írd le.
2009. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt te kérdezted?

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__52..

Ha nem, akkor is érdemes átolvasnod.

2009. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Mi köze a gyerektartásnak a villanyszámlához???... 8-o


IGEN!

A rezsi felét neki kell fizetnie, és köteles fizetni a gyerektartást is! (Te is fizeted a rezsit és eltartod a gyereked, nem?)

2009. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A rezsiköltség felezödik, mert mindketten használjátok a vizet/villanyt/fütést - a gyerektartás meg arra való, hogy a gyereknek legyen miböl venni, ami kell neki.

A kettö közt nincs semmi összefüggés.

2009. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő vetette fel, h üljünk le és beszéljük meg, h mennyi a rezsi fele, azt fizetné, erre válaszoltam,h plusz a két gyerekre a fizetése 40-a kellene. közölte,h ne akarjam őt kicsontozni. Az érdekel,h törvény szerint így is kérhetem-e ezt a 40 %-ot?
2009. dec. 5. 10:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem miattam válunk, a nagyfiam egyetemista(fizetős), a kislány elsős középiskolás, nem kicsontozni akarom, hanem azt szeretném csak továbbra is biztosítani nekik,amit eddig is megkaptak, ha lehet. A fizetésének a mennyiségét eddig is eltitkolta, ő külön valahol rakosgatott félre, sztem nem is keveset. De ez nem is érdekel,csak a gyerekek jövője.
2009. dec. 5. 10:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is 1házban élünk a bírósághoz be is kellett adnunk 1 költségmegosztást mikor váltunk,amiben a rezsi felét a volt férjem fizeti,,,
2009. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az atol függ, hogy mennyi összegben a 40%, ha a maradék nem elég neki arra, hoyg megéljen, akkor a férjednek igaza van, más esetben viszont nem.
2009. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!