Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bejelentettem, hogy el akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelentettem, hogy el akarok válni és nem engedi?

Figyelt kérdés

Van két gyerekünk, voltunk terápián mert már nem bírtam tovább. A terápián sem fogadta el, hogy bele kell nyugodni ebbe és egyeztetni az elválás feltételeiről. Nem szeretem már, nem kívánom, nem vagyunk egyáltalán egy hullámhosszon, nem szeretem ha otthon van. Elmondtam neki, hogy el akarok menni (övé a lakás) velük. Persze albérletbe, mert árvaként nőttem fel és nem örököltem és mivel korán jöttek a gyerekek nem volt időm külön gyűjteni. Hálisten olyan szakmám van, ahol lehet érvényesülni és viszonylag sok pénzt keresni, így egyedül albiban is meg tudnánk élni. Nem kérek semmit, se fél házat se pénzt, nem akarok gyerektartást.

Azt sajnálja, hogy egyedül marad, nem akar egyeztetni a láthatásról, pedig a két heti láthatástól jóval többet ajánlanék neki de meg sem hallgat. Bizonygatja, hogy MI változtatunk és minden rendben lesz. A szülei terrorizálnak, hogy tönkreteszem a gyerekek életét, megpróbálnak rávenni, hogy mindennek ellenére maradjak de úgy érzem megőrülök így. Folyamatosan lelkiismeret furdalásom van de visszagondolok a most már sok számomra boldogtalan évre és meSzeretném megbeszélni. Nem látok semmi reményt erre, mintha süket lenne. Nem tudom, mit tegyek, ti mit tennétek?


2017. febr. 23. 10:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Érett gondolkodásra vall a mostani hozzászólásod is. Huzakodnál rajta mi? Aki ilyen szinten acsarkodik azt a gyerek el fogja hajtani a búsba mert a gyerekek érzik tudod, hogy kivel jó lenni. Mondjuk egy olyannal aki nem nézi tárgynak.
2017. febr. 23. 14:10
 22/28 anonim ***** válasza:
71%

"Oke kerdezo ez rendben is van, de akkor ne vedd el az apjatol a gyerekeit. "


Egyrészt NEM akarja elvenni, ugyanannyi időt töltenének a gyerekekkel mindketten. Másrészt nálunk az exem volt az, aki megmondta, hogy ő egyedül nem tudna mit kezdeni a gyerekkel, nem tudná ellátni, gondoskodni róla, nevelni (mivel a házasságunk alatt a gyereknevelés és a háztartás 90%-ban az én gondom volt, ő egyedül nem boldogult el egyikkel sem). Több elvált férfi ismerősöm volt ezzel ugyanígy: a házassághoz azért ragaszkodtak, mert a gyereknevelésnek csak a kellemes része jutott rájuk. Amikor már MINDEN feladatból ki kellett venni a részüket, akkor már nem volt annyira vonzó.

2017. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem mikor váltunk kerek perec megmondta,hogy a gyereknevelés az anya dolga.Nálunk is az van,hogy hozzánk jár,meg elviszi,de nem viszi el a gyereket magához aludni,mert képtelen normálisan gondoskodni róla,és ezt tudja is.Mikor elváltunk vett egy szuper és drága mosógépet aztán ott áll,és az anyjához jár mosatni,gyors kaján meg felvágottan él...és ilyen a többség.Aki nem,az előtt megemelem a kalapom.
2017. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%

# 23: Mióta vagytok külön? Mert azért idővel fel lehet nőni a feladathoz... az én exem is így kezdte, de aztán mondtam, hogy az életem nem átjáróház, most már szeretném, ha lenne saját életem, ne itt intézze a láthatásokat. Aztán miután összeköltöztünk az új párommal, azóta be se teszi a lábát, csak ha kifejezetten behívom! :) (Valahogy a férfiaknak számít, hogy egy másik "kan" területe, komolyan, mintha körbepisilnék... Pedig a párom nem egy vérmes személyiség, sose volt ellenséges az exemmel.)

Szóval pár év alatt nálunk sokat változott a helyzet, nyilván a gyerek is nagyobb, de az exem is egyre "ügyesebb". Tavaly már nyaralni is vitte a gyerekünket egy egész hétre!

2017. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az en exem beidomitotta a nojet. Az főz, fürdeti a gyereket, amikor ott van. Az exem egyedül nem lenne rá képes...De két kézzel ütötte az asztalt, hogy neki kell sok kapcsolattartas. Borzasztóan kiábrándító.
2017. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Az én leendő exem nagyon jó apa, maximálisan foglalkozik a gyerekekkel és mos-mosogat-takarít. Egy rossz szavam nincs rá, nem is lesz, pont ezért vagyok biztos benne, hogy ha sokat is lesz vele, a gyerekek nagyon jó kezekben lesznek.
2017. febr. 24. 14:10
 27/28 A kérdező kommentje:
A sok "hagyd ott a gyereket akkor, ne vedd el az apjától" huszárnak üzenem így kb egy év távlatából, hogy édesapa kb az első muffig bírta a heti váltást, utána most már csak kéthetente hétvégén viszi őket pofavizitre. Saját kérésre. Már csökkentené a gyerektartást is, pedig csak a suliebédet és a táncedzést teszi ki. Ennyit a szuperapucikról.
2018. máj. 18. 04:30
 28/28 Bence_ ***** válasza:

Igen a punci mindent visz.

Amikor vadászni jártunk kellett valami ami vissza vitte a férfit a közösségbe.

Kajája, társasága volt, szükséges egy mágnes ami a nőhöz viszi. Ez a punci.

Mivel veled jól, biztonságban vannak az utódok ezért ő nyugodtan lehet laza.

Kívánom, hogy észhez térjen!

2018. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!