Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után az asszony nevemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívküldi kérdése:

Válás után az asszony nevemet milyen formában tudom törölni? Melyik hivatalhoz forduljak?

Figyelt kérdés

#névváltoztatás #Válás utáni
2017. márc. 25. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Okmanyiroda.
2017. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. 5 ezer ftos okmány belyeget kell venni a postan

2. Ezzel elmenni az illetékes anyakönyvi hivatal ba, itt kapsz egy új anyák.i kivonat ot

3. Ezzel kell menni az okmanyirodaba


Szem ig. Ingyenes.

Jogsiert, útlevélért fizetni kell.

3.

2017. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kincsesne ***** válasza:

Ahol bejegyezték, az anyakönyvi hivatalban érdemes érdeklődni. Lehet, hogy válás után, egyszeri alkalommal ingyenes a névváltoztatás.

Én régen így változtattam a nevemet válás után hármas névre, logikusan: a férjemé már nem voltam, de a közös gyerekeink apai kapcsolata miatt megtartottam a férjem családnevét, és hozzá visszavettem a lánynevemet.

2017. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mi a fene ***** válasza:
Asszonynevet nem lehet törölni, ha egy szer házas voltál, mindig lesz házassági neved, csak más formában. Úgy gondolom, Te a születési nevedet szeretnéd a továbbiakban használni. A kérelmet bármely aktő. felveszi.
2017. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!