Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet még esélyem a feleségemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem a feleségemnél, ha ő ugyan azt mondta, hogy nincs, de mióta szétmentük (elmúlt 1 éve) nincs senkije?

Figyelt kérdés
Ez azért jelent valamit,nem?

2017. ápr. 26. 13:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Csak annyit, hogy jelenleg jó neki egyedül. Nem mindenki kapcsolatfüggő, hogy egyikből a másikba ugorjon és féljen egyedül lenni.
2017. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Igen, ez azt jelenti, hogy inkább egyedül van, mint veled.

Nem mindenki kapcsolatfüggő ám, ha azt mondja, nincs esélyed, akkor nincs, hiába lesed a jeleket.

2017. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet tudni ennyi alapján.

Miért váltatok? Ki akarta? Van-e gyerek? Van-e köztetek azóta bármilyen kapcsolat? Milyen volt a házasságotok?


Lehet, hogy csak azért van egyedül, mert soha többé nem akar komoly kapcsolatot, a többiről meg nem tudsz.

2017. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Azt jelenti, hogy megszabadult egy rossz kapcsolattól és most élvezi a szabadságot és függetlenséget.

Hagyd békén, ne zaklasd, lépj tovább.

2017. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ő akart válni,mert volt egy botlásom.Az elején jó volt a kapcsolatunk,a vége felé már nem annyira,de ő mindig jobban szeretett sngem mint én őt.Ebből gondolom,hogy még mindig szerethet,csak haragszik a megcsalás miatt.Van egy kisfiúnk,de nem beszél velem a válás óta.
2017. ápr. 26. 14:08
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem szereted, meg is csaltad és még van pofád nyomulni? Növessz egy gerincet...
2017. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Hah, gondoltam, hogy megcsalás van a sztoriban. "Botlás" bameg, imádom, amikor ennek vagy "hibázás"nak hívják a gerinctelenséget az emberek :D

Így még inkább esélytelen, hogy valaha visszamegy hozzád. Nagyon kiábrándító tud ám lenni, lehet, hogy akkor szeretett, de egy ilyen húzással simán kiölhető minden szerelem az emberből, főleg, hogy volt már egy teljes éve lezárni. Őt már nem kapod vissza, de nem is érdemled meg, legközelebb az agyaddal gondolkodj, ne a farkaddal.

2017. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Örül, hogy megszabadult tőled, bizalmatlanabb lett a férfiak felé és kihasználja az egyedül létet. Veled semmilyen formában nem akar összejönni, mert veled ellentétben, nem éri be azzal, hogyha nincs ló, jó a szamár is. Gondolom te sem tudtál összeszedni semmi tartós kapcsolatra nőt és most mennél vissza a biztos lukhoz. Ennyi, 2 szék közül a földre estél
2017. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#6, Nem azt mondtam,hogy nem szeretem,csak hogy ő jobban szeretett engem mint én őt,ebből kifolyólag lehet,hogy könnyebben is megbocsájt.
2017. ápr. 26. 14:15
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ő is tovább lépett, meg neked is azt kellene. Lehet, hogy még szeret, mert gondolom sok-sok éven keresztül együtt voltatok, sok mindent átéltetek együtt, de a megcsalás nem volt véletlen ezt te is tudod. Valamiért megtetted. Hidd el, lépj tovább, ismerkedj mással, neked is meg neki is jobb lesz. Ne bántsátok egymást tovább!
2017. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!