Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert van az hogy lefogytam...

Miert van az hogy lefogytam az elmult par honapban 6kg-ot es megis ugyan olyan "kovernek"latom magam mint elotte?

Figyelt kérdés

Pedig alapbol nem is vagyok kover,75rol mentem le 69re(kevesebb es hasznos szenhidrat,nasizas abbahagyasa,mozgas),176 cm vagyok....

A bajom igazabol hogy a hasamat nagynak latom :( mondjuk fel eve szultem a 3. gyermekem,a hasam sztem soha nem lesz a regi....sulyban sokat mar nem akarok leadni mert a melleim igy is katasztrofalisak a aszoptatasok miatt...


2016. jún. 19. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan nézel ki. Lehet, hogy igenis háj van a hasadon (vagy csak a szülések miatt olyan, amilyen), lehet, hogy nem látod önmagad helyesen (ez elég természetes, sokszor a távoli ismerősöknek előbb feltűnik a fogyás, mint az embernek önmagának vagy akár annak, aki gyakran látja)...
2016. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szemed napi szinten alkalmazkodik a kinézetedhez, szóval igazán nem is fogod soha látni, max. ruhákon érzékeled a változást.
2016. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
69 :))))
2016. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a magassagodhoz idealis a sulyod szal ne aggodj, 3 gyerek utan meg foleg szep teljesitmeny ez a suly, gratula :)
2016. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Teny hogy nem vagyok olyan izmos mint ami mostansag divatos,de naponta minimum 2xmegyek le es fel a gyerekekkel meg cuccokkal a harmadikra,e mellett sokat detalunk+hazimunka,semmi energiam "szalkasitani"😊😕

2016. júl. 2. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!