Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az érdekelne, hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne, hogy milyen okból/okokból válnak/válhatnak el házaspárok?

Figyelt kérdés

Gyakran hallok válásokról és mivel még nem vagyok házas, nem tudom, hogy milyen indokból szakadhat meg egy házastársi kapcsolat a megcsaláson kívül. Szeretnék a jövőben megházasodni és jó lenne, ha tudnám, mi az, amire oda kell figyelni, hogy nem menjen tönkre egy kapcsolat. A rokonságomból nem tudok erre példát. Főleg azok véleménye érdekelne, akik környezetében előfordult a válás.

Egy-kétszavas válaszokat is szívesen fogadok.



#válás #házasság #házastársi problémák
2017. máj. 10. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Megcsalás, elhidegülés, eltérő célok, kiutáló család
2017. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Általában nem megcsalás a fö ok, hanem hoyg idövelkiderül, a két ember nem illik össze, nem ugyanaz az elképzelése a családról, a jövöröl, stb. vagy egyszerüen ahogy idösödnek, alakulnak, másmilyenek lesznek.
2017. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Manapság már bármiért kb :D
2017. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerik meg egymást eléggé. Sőt gyakoribb, hogy a szerelem vagy társadalmi megfelelési kényszer miatt belemennek egy nem túl jó kapcsolatba azzal az elhatározással, hogy "majd én megváltoztatom a másikat! vagy "az én hatásomra más lesz" esetleg "ezt a problémát a szerelmünk legyőzi".
2017. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor nem kell semmilyen problema. Vagy beleszeret az egyik a kolegaba pl. vagy ha nem igy akkor eleallhogy mar csak egy ferfi lesz a hatralevo eletetekben es ez nagyon mardos belulrol titeket meg felek ha elmulik a szerelem es marcsak a gyerek v gyerekek v kozos lakas kocsi tartana ossze de mar semmi vonzalom se erosebb szeretet? pl 20 ev mulva hogy mar minden erzesem elmult irantad uj eletet akarok kezdeni.megegyszer atelni a szenvedelyes szerelmet. Tudom nagyon szeretsz mindig hu voltal hozzam . es mibdig ott voltal a rosszban is mellettem. De tovabb nem hazudhatok magamnak se neked. Te semmiben sem vagy hibas.te is ujra boldog leszel ujra ateled vkivel az uj szenvedelyt.szep 20 evet eltunk meg 2en es 2 gyerekkel.ohh a vilagot bejartuk...
2017. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!