Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeintetek mennyi ideig fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek mennyi ideig fog meg emlekezni a volt felesegere?

Figyelt kérdés
Szoval kb 1 eve hogy elvaltakert nem lett gyerek s a no nem tudott bele torodni!O,marmint a parom (37 eves) nem akarta h valjanak ezert de a no hajthatatlan volt.Ez a no volt az elso akivel egyutt elt,eddig senki massal,s az egyetlen akit megkert.Elmondasa szerint velem jobb sokkal es banja azt hogy fejest ugrott a hazassagba csak azert mert mar ,,ideje lett" volna de olyan erzesem van hogy nem tette tul magat rajta en meg ra jottem egy evre s akkor hogy legyen vegre valaki alapon en pont jo leszek(valami kiatt erre tudok gondolni)nem tudom mi lenne a helyes,hagyjam utjara menni,szeretem ot de erzem hogy ezek utan nem tudnek vele lenni mert mast valasztott elete tarsanak akkor ne ram mondja hogy en vagyok az akit vart ha masnak igerte magat.Valahogy van bennem egy ilyen erzes hogy nem tudok bizni.Miert erzem ezt?ilyem helyzetben az lenne a helyes hogy az eszemre hallgassak s engedjem utjara vagy pedig hogy a szivemre mert szeretem ot!Fel eve hogy egyutt vagyunk es felhozta hogy szeretne gyereket is de bennem olyan vegyes erzelmek kavarognak,orultem is meg nem is (27,nő)
2017. máj. 13. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt feltekenysegnek hivjak. Raadasul egy olyan nore vagy feltekeny, akitol mar elvalt. Azt szeretned tudni, hogy ha a halalos agyan visszagondol majd az eletere, kit nevezne meg Elete Szerelmenek - a not, akit elvett, de aki elhagyta, vagy teged, akit nem vett el, de egyutt van vele. Ez azert baromsag, mert a nonek nem kell, elvalt tole, eldobta - igy a parodban valoszinuleg orokre ott marad a keseru seb, amit okozott ezzel, te pedig szereted, es veled boldog lehet, ha nem cseszed el feltekeny veszekedesekkel a napjait.

En a helyedben azt csinalnam, hogy egyszeruen csak szeretnem, es elveznem vele az eletet, de gyereket nem szulnek neki addig, amig magatol nem vesz el. :)

2017. máj. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Mindenkinél változó, hogy mennyi ideig nem képes túl tenni magát. Nekem volt egy barátnőm, 3 éve lett vége, 1 évig voltunk együtt. Van, hogy napjainkban is elég csúnyán de fáj, hogy ott hagyott másért, másokért.

Emberfüggő nagyon. De nekem pl nem volt más, aki segített volna felejtenem.

2017. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Na ezért sem kell elvàlt pasival kezdeni. Nem értelek. Az elejétől tudtad, hogy komoly múltjuk van, ha zavart, minek jöttél vele össze?

Vannak ilyen típusú emberek, akiket ez zavar, hogy nem te vagy az első akivel àtél bizonyos dolgokat pl hàzassàg . Én ezért nem kezdtem volna elvàlt és vagy gyerekes pasival. Amúgy nincs ezzel baj, de ha nem tudod megemészteni, nincs közös jövőtök, mert mindig ott lesz benbed az az érzés, hogy nem te voltàl az első komoly az életében, és ha az a nő nem hagyja el, a pasi most is vele lenne.

2017. máj. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban már nem fogsz olyat találni, akinek te leszel az első.

Ilyenkorra már mindenkinek volt első, második szerelme, lakott együtt valakivel, vagy elvált.

Mindenki, - te is - gondolsz azokra, akik valamilyen szerepet betöltöttek az életedben, jó vagy rossz emlékként, tapasztalatszerző tanulságként.

Senkinek nem írhatod elő, hogy kire gondoljon, szerencsére ott még nem tartunk.

Ha te féltékeny vagy a partnered múltjáea, akkor súlyos önértékelési zavarokkal küzdesz, ezen kellene változtatni.

Borítékolom neked, hogyha nem változtatsz ezen a gondolkodásmódon, egy megkeseredett vénlányként fogsz élni 86 macskával és magányosan fogsz meghalni.

2017. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A múlt mindenkiben nyomot hagy, ezzel jobb megbarátkozni és nem dacolni.

Másfelől, az ilyen érzésekre, gondolatokra a válasz leginkább benned keresendő. Érthető, hogy nehezebb megbíznod benne így, de ahogy már előttem taglalták, közel a 40-hez már aligha fogsz találni olyan partnert, akinek nem lesz ekkora szekere.

2017. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak olyanok, akiket csak vigaszra használnak.

Ebből a szerepbol kitörni hogy valoban értékeljen tiszteljen szeressen, csak egészséges önertekelessel lehet. Ha becsülöd magad hogy igenis jobb vagy, neki is felfog tűnni

2017. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges azért nem akar elvenni mert még korainak tarja vàrj azért még vele !De ne vàrj csodàt egy elvàlt pasitol!
2017. máj. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt ne vàrd hogy elfelejtse hogy volt neki egy felesége anno!Még én is emlékszem az exemre mély nyomot hagyott bennem de nem szeretem már tultettem magam rajta !Ami nem működött az nem is fog soha!
2017. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A volt feleségére fog is emlékezni, mint általában az ember a komolyabb párkapcsolataira fog mindig vagy így vagy úgy , de fog. Csak 27 Vagy, de gondolom Neked is volt már kapcsolatod, nem szűzlányként jöttél össze vele. Ő neki meg nyilván több komolyabb kapcsolata is volt, ahogy mindenikek ebben a korban. Azért még csak egy éve vált el, nem tudom ez csak a hivatalos részt vagy mikor különköltöztek, de ez nem nagy idő. Attól még szerethet Téged, de Neked nagyon friss a kapcsolatotok. Vagy ott hagyod, vagy leállsz a féltékenységgel, mert ez szimplán csak az. Teljesen meg lehet érteni, hogy bánja, hogy házasodott.
2017. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értelek cseppet sem... ha várt volna még a házassággal, lehet olyat vett volna el, aki nem vált volna el tőle, te meg élnél szingliként.
2017. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!