Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeintetek létezik a karma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek létezik a karma? Ha valaki rosszat tett be kell vallani, vsgy el lehet tukmálni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy létezik. Minimálbér, adó, tb na az létezik
2017. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól még szerintem semmi nem változik ha bevallod, max. a lelkednek könnyebb, függetlenül hogy létezik e vagy sem hiszel e benne vagy sem. :)
2017. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kivel csaltál?
2017. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha létezik karma, akkor valamelyik exemmel valami kimondhatatlanul borzasztó dolgot követtem el tudtomon kívül, mert az utóbbi több mint egy évben jobban büntet, mint amit el tudtam volna képzelni
2017. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ilyen hülyeségek miatt kell bevallani, hanem mert ellenkező esetben feljogosítasz másokat arra, hogy ők se vallják be.
2017. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha létezik, akkor én valami velejéig gonosz ember lehettem, ugyanis mindig jó vagyok másokkal, és mégis megszívat a sors mindig, főleg szerelemben. :D
2017. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt a sorozatot nézd meg :D [link]

Én most tartok a végén... :D rohadt jó :)


Szerintem amúgy karma, Isteni igazság szolgáltatás, vagy bármi, de létezik... talán éveket késik a büntetés, de megkapod... mostanában azon gondolkozok, hogy vajon van-e következő vagy előző élet, és hogy talán átcsúszhat-e arra a büntetés. De lényegtelen.

Ha hiszel benne, akkor létezik. Ha nem, akkor senki se fogja bemagyarázni neked, hogy létezik. Ennyi.

2017. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:

Van ezoterikus kategoria, oda írd legközelebb.


Letezik karma, persze, ahogy viszonyulsz az emberekkel az egy idő utan kifog hatni rad. De ehhez nem kell elozo életben vagy valami ezoterikus dologban hinni, ha pl agresszívan viselkedsz, akkor veled is agresszívan fognak viselkedni, tükör-effektus.

Ha valaki rosszat tett, akkor nem kell bevallani, csak tudni kell vele együttelni ennyi. Nem minden derül ki, csak a lelekiismeretunk nagyon sokszor nem hagy békét amíg be nem valljuk mit tettünk.

2017. jan. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eddig nem igazán hittem ilyesmiben, de mostanában kezdek rászokni. :D Elég ha megnézem, hogy megszívta az exem az elmúlt két évet. Mindent, de mindent visszakapott, amit velem tett, ráadásul kamatostól. Pontról pontra lemásolta az élet azt, amit én éltem át miatta két évvel ezelőtt. :D


És nem ő az egyetlen a környezetemben, aki megkapta, ami jogosan járt neki. Akár jó, akár rossz értelemben. :)

2017. jan. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy eltukmálni? A nagymamám a paradicsomos káposztát akarta rám tukmálni. Most akkor lehet, hogy azt mondja majd rám: enni sem a karma, talán holnap?
2017. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!