Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeintetek mennyi ideig fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek mennyi ideig fog meg emlekezni a volt felesegere?

Figyelt kérdés
Szoval kb 1 eve hogy elvaltakert nem lett gyerek s a no nem tudott bele torodni!O,marmint a parom (37 eves) nem akarta h valjanak ezert de a no hajthatatlan volt.Ez a no volt az elso akivel egyutt elt,eddig senki massal,s az egyetlen akit megkert.Elmondasa szerint velem jobb sokkal es banja azt hogy fejest ugrott a hazassagba csak azert mert mar ,,ideje lett" volna de olyan erzesem van hogy nem tette tul magat rajta en meg ra jottem egy evre s akkor hogy legyen vegre valaki alapon en pont jo leszek(valami kiatt erre tudok gondolni)nem tudom mi lenne a helyes,hagyjam utjara menni,szeretem ot de erzem hogy ezek utan nem tudnek vele lenni mert mast valasztott elete tarsanak akkor ne ram mondja hogy en vagyok az akit vart ha masnak igerte magat.Valahogy van bennem egy ilyen erzes hogy nem tudok bizni.Miert erzem ezt?ilyem helyzetben az lenne a helyes hogy az eszemre hallgassak s engedjem utjara vagy pedig hogy a szivemre mert szeretem ot!Fel eve hogy egyutt vagyunk es felhozta hogy szeretne gyereket is de bennem olyan vegyes erzelmek kavarognak,orultem is meg nem is (27,nő)
2017. máj. 13. 00:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Emlékezni fog, ez biztos. Ettől még szerethet téged, valószínűleg így is van. Az én párom nem vett el senkit, de meg akarta kérni egy lány kezét (aztán végül nem), és én is firtattam, mikor megtudtam, de belenyugodtam ,hogy az a kapcsolat nem jól sikerült, ahogy az exedé sem. Ha el is engednéd, a volt felesége már nem kérne belőle.

Szerintem nyugodj meg, mert a leírtak alapján nincs okod az aggodalomra.

2017. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!