Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnám megértetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megértetni vele, hogy el akarok válni?

Figyelt kérdés

Egy kicsit bonyolult,de leírom az egész történetet.

Alapsuliban ismerkedtünk meg . Egyházi iskola volt,amit én utáltam,de őt a családja is mélyen vallásosak nevelte, szóval nem volt neki ez gond. Külön gimibe mentünk ő szintén konzervatív egyházi iskolába,én egy átlagos államiba.

17 évesen jöttünk össze. Neki én voltam az első barátja én viszont előtte is jártam lányokkal. A szülei és az ismerősök szemében olyan álompár voltunk. 22 éves korában kezdett arra célozgatni,hogy nem akarom-e feleségül venni. Amikor 24 évesek voltunk akkor szinte ő kérte meg a kezem. Én még vártam volna,mivel fiatalok vagyunk ,de szerelmes voltam szóval belementem. Az esküvő is gyorsan meglett. A baj az esküvő után fél évvel kezdődött. Drasztikusan megváltozott. Addig is konzervatív ember volt,de azután nem akart semmi kirándulásra menni ami több volt pár napnál, mert lemarad az Istentiszteletről. Nem nézett olyan filmet amiben szexjelenet van. Nem is az a lány volt akibe beleszerettem. Erkölcstelennek tartotta,hogy a barátaimmal,osztálytalálkozón iszogatunk.( Nem arra gondolok hogy lerészegedek,csak 2-3 sörre és viccelődésre,szívatás ra).

Pár éve kaptam külföldön munkát( Amerikába) és oda költöztünk. Erről is csak nagyon nehezen lehetett meggyőzni.

Kiskoromtól kezdve szeretek sportolni, túrázni, felfedezni,de amikor el akartam vele menni akkor sosem volt kedve. Az életem lapos, szürke lett. Megismertem egy egészség stúdió vezetőjét akivel jó barátok lettünk. Elmentem vele azokra a helyekre ahová rég szerettem volna. Elmondtam neki minden kínom-bajom . A feleségem vallás mániája pedig az őrületbe kergetett. Egyszer egy estén amikor már nem bírtam és beszélgettünk a barátommal. Megcsókolt. Megmondtam neki ,hogy szeretem de addig semmit nem akarok amíg el nem válok, mert hiába múlt el a szerelem azért még nem akarom megcsalni a feleségem. Aznap hazamentem elmondtam neki mindent hogy válni akarok , mert beleszerettem egy másik nőbe,de azt is elmondtam hogy nem történt egy csókon kívül semmi. Ezután jött egy szentbeszéd majd elkezdett kétségbeesetten ,könyörögni,hogy oldjuk meg , menjünk el lelkészhez tanácsadásra stb. Nem tudom megértetni vele ,hogy nem szeretem és el akarok válni. Amikor beszélek a dologról akkor úgy tesz mintha semmi se történt volna. Segítsetek kérlek.


Próbáltam már a feleségemen segíteni,mert szerintem amit csinál az beteges. Az elején én is próbáltam változni, megérteni őt,de úgy nem éreztem magam önmagamnak. Túl nagy a világunk és a személyiségünk között a különbség. Nem akarom kisemmizni,mert a nagyapám ugyanezt tette nagyanyámmal,miközben 2 nővel csalta. Én nem akarok ilyen lenni,szóval 50-50 menne a vagyon, és ezért nem akartam semmi szexet vagy mást a másik lánnyal a válás előtt.

30/f



2017. máj. 13. 18:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

A Pokol bugyraiban fogsz égni halálod után, ha fel mered bontani az esküvőtöket. :O

Viccen kívül, a feleséged nem normális. Ha nem ért a szép szóból, egyszerűen add be a válást.

2017. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kell az engedélye de mivan ha nem érti meg és utánna is zaklatni fog mert most úgy tesz mintha minden történt volna különköltöztem de még mindig telefonál beszámol a napjáról templomba hív stb
2017. máj. 13. 18:59
 3/27 anonim ***** válasza:
Addig nem fog menni, míg nimcs erőd megszakítani vele minden kapcsolatot. Tiltsd le mindenhonnan! Eddig volt ideje változni.
2017. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Higgyétek próbáltam de az anyám és az anyósom kolléganők és mivel alapiskolába osztálytársak voltunk rengeteg közös ismerősünk ,barátunk van még osztálytalálkozón is ott lenne. Az anyja volt az osztályfőnököm. Ha nem hívom ,nem találkozom vele akkor is tud módot találni arra hogy megkeressen. Most otthon vagyok és ügyvédekkel találkozok. De aztán visszamegyek az USAba és remélem oda nem jön utánam.
2017. máj. 13. 19:25
 5/27 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a telefont, ha hív!
2017. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

"Tudom hogy nem kell az engedélye de mivan ha nem érti meg és utánna is zaklatni fog mert most úgy tesz mintha minden történt volna különköltöztem de még mindig telefonál beszámol a napjáról templomba hív stb"


1. Beadod a válókeresetet és megvárod, amíg elválasztanak (két tárgyalás), a vagyonmegosztás külön perben mehet.


2. Letiltod telefonon, meg minden más elérhetöségen, az új alkcímedet meg nem adod meg neki.

2017. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
* új lakcímedet
2017. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A feleséged egy igazi stalker 😀
2017. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%

ma ez a giccses-szirupos fos jött ki a kamukérdező lukából

egy 30 éves férfi nem ír így , egy magát írónak képzelő szerencsétlen nyeretlen nő igen

2017. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem :attól hogy valaki nem beszél csúnyán egyszerűen,durván hanem kiírja a szavakat úgy ahogy vannak ugyanolyan férfi mint a többi ember
2017. máj. 14. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!