Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megértetni a...

Hogy lehetne megértetni a szüleimmel, hogy nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés

Én az az igazi magányos farkas típus vagyok, aki nem azért van egyedül, mert úgy hozták a körülmények, hanem mert úgy jó neki. Van kb. 5-6 igazi barátom, velük találkozok elég gyakran, de ezen felül nekem semmiféle emberi kapcsolat nem hiányzik. Ha nem tudok TOTÁL egyedül lenni (azaz senki ne szóljon hozzám és a közelemben se legyen) napi 4-5 órát (és hetente 1-2 napot) legalább, akkor egy idő után ideges, feszült leszek, nem bírom egyszerűen. Voltak próbálkozásaim lányokkal, de mindig kudarcba fulladtak (miattam), mert nem volt kedvem velük olyan gyakran találkozni, ahogy ők szerették volna, így a kezdeti nagy lángolás amikor elmúlt, már kötelességgé vált az egész, és menekültem a kapcsolatból... nem nekem való ez a kapcsolatosdi. A szüleim viszont ezt nem hajlandók megérteni, már feljött minden, még az is hogy meleg vagyok (NEM), de ami még idegesítőbb, hogy néha szednek össze-innen onnan egy csajt, sutyiban, hogy ne vegyük észre mi célból, bemutatnak minket egymásnak, egy részének meg is tetszek (elsőre nagyon elbűvölő tudok lenni, nem mutatom ki a fogam fehérjét XD), és aztán jön a kínos rész mind a szüleim, mind a lány felé, amikor rájövök, hogy mi célból volt ez az egész, és lerázni magamról...

Pl. most is volt egy olyan, hogy egy baráti házaspárt úgy a szokottnál gyakrabban hívták meg magukhoz, (én meg nem messze tőlük lakok, és át szoktam ugrani kajálni), akik persze mindig hozták a lányukat, aztán a lánynak megtetszettem, rám hajtott, párszor volt is nálam de nem volt semmi mert mindig elmenekültem, meg leráztam. És nekem is kínos a szitu, a lánynak is, és a szüleimnek is.

Hogy lehetne megmondani nekik, hogy álljanak le? Már próbáltam szép szóval, mindennel... meg hogy tudnám elfogadtatni velük, hogy én ilyen magányos típus vagyok, és eszem ágában sincs barátnőzni? Mert emiatt is mindig morognak, hogy milyen antiszoc vagyok... és? Én dolgom. Gondolom azért is nehéz ezt megérteniük, mert egyke vagyok...

Mit tehetnék?

24/F


2011. júl. 8. 19:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%

Mondd azt, hogy homi vagy :D

Hátha békén hagynak

2011. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Szabadsàgodat akarod még élni és nem lekötni magadat.Nem vagy érett egy igazi kapcsolatra.Nem vagy vizöntõ véletlenül?
2011. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Mond nekik hogy inkább egy fiút hozzanak neked :D
2011. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le őket, és ezt így mondd el nekik. Ha nem hagynak békén, mondd, hogy elköltözöl a nyugalmad érdekében.
2011. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Én most pont egy ilyen pasit próbálok megszerezni magamnak, csak ö 35 éves, elég nehéz eset...:)
2011. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Isten ments, a végén még tényleg hoznának fiút XD


Amúgy nem, Bika vagyok, Mérleg Hold-jegy, Ikrek aszcendens :D

2011. júl. 8. 19:55
 7/31 anonim ***** válasza:
49%

Hat megertetni nem nagyon lehet szerintem, mert ez elegge furcsa szerintem. Egyszeruen allj ki magadert, kerd meg hatarozottan, hogy alljanak le az ilyen jatszmakkal, meg faggatozasokkal.

A te eleted, ugy eled ahogy neked jobb.

De mondd....nem esik jol neked ha erzed hogy szeretnek? Ha puszkolnak? Ha szenvedelyesen csokolnak? Ha atolelnek? Ha beceznek? Ha langolo modra szeretkezel?

Annyira nem hianyoznak ezek neked?



26L

2011. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Jah én is nehéz eset vagyok most még úgy vagyok vele h ha esetleg jönne egy ilyen hasonló természetű lány, vagy aki ezt képes megadni, hogy néha (vagy inkább gyakran) békén hagy, akkor megpróbálnám... de ilyen nincs :D De 35 éves koromra már tuti annyira megszoknám, hogy nagyon nagyon nagyon nehezen adnám fel. De azért neked sok sikert :D
2011. júl. 8. 19:58
 9/31 anonim ***** válasza:
Szerintem jöjjünk össze. :D Olyan pasit akarok akivel nem kell találkoznom egyáltalán. Vagyis gondolhatod, semmilyent. De nekem is jönnek folyton (főleg nagyanyám és húgom) hogy biztos mert leszbi vagyok vagy félek ismerkedni, de egyik sem. Nekem igazából még egy barátság is túl sok kötöttséggel jár. Szerencsére van 1-2 olyan barátom akikkel bőven elég pár havonta egyszer összefutni, akkor jól érezzük magunkat és ennyi. Egyébként nem tudom, mondd nekik hogy skizoid vagy, ők nem akarnak párkapcsolatot, sokan egyedül élik le az egész életüket és sosem vágynak párkapcsolatra. Bár akkor meg lehet elküldenek orvoshoz.
2011. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem buznyák vagy.
2011. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!