Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sok férfi miért sírja vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért sírja vissza a volt feleségét?

Figyelt kérdés

Feltűnően gyakori jelenség.

A férj félrelép, elhagyja a családját, összeköltözik egyből a szeretőjével.

Egy pár hónap múlva elkezdi visszasírni a feleségét.

Van, aki újra is akarja kezdeni, és nyomul, de enyhébb esetben is megy s barátnőjének "a feleségem ezt így meg úgy csinálta".

Évekkel válás után is úgy emlegeti, hogy " a feleségem".

Ha a nő összejön valakivel, akkor pedig megviseli.


Nem értem a dolgot, elvégre pont azért tartott szeretőt és vált el, mert a feleségével nem boldog, valami hiányzik. Aztán egy életen át a volt feleség lesz az etalon, akihez hasonlít mindenkit.


Valaki járt már így?



2017. máj. 24. 09:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is ez van. Rájött, hogy az új feleség sem habostorta, csak addig volt izgibizgi, amíg szex volt és titkolózás. Nálunk már felnőtt a gyerek, ő most, lassan hatvanévesen ott nyűglődik egy kis panellakásban az új asszonnyal és a kétévea gyerekkel, meg az anyukájával, aki odaköltözött. A felnőtt gyereke pedig kerüli, találkozni sem akar vele.
2017. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes...valónan etalon az akivel sok ideig sok mindent megéltél...de itt azért külön kell választani a dolgokat. Ettől még nem mindenki sírja vissza a feleségét. Én pl. " negatív" példaként gonfolok rá bizonyos szitukban...:-)
2017. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Mert a szerető nunija nem olyan szűk,mint a megcsalt feleségé... :)
2017. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
30%
sok nő is visszasirja a férjét ez forditva is igaz.
2017. máj. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Nalunk pl tok erdekes a sztori,elhagyott es boldognak tunik az ujjal de igenyli h beszeljunk, kavezzunk,erdekli az eletem,nem szimpi neki a pasim,megnezi a fenekem stb.Nem akar elszakadni tolem es a kozos gyerekeink kepeit is kiteszi a lakasukban,ami szerintem bizarr.
2017. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5.: az az én apámnál is kint van a lakásban. Kíváncsi lenbék, mit szól hozzá az új asszonyka, hogy a másik nő gyerekének kint van náluk a fotója :D
2017. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Jancsik87, ez biztosan így van.Én nem sírom vissza pl.még csak az kéne..Egyébként nem ez volt most a kérdés.


Kérdező, azért sírják vissza, mert idővel rájönnek, hogy ez ugyanaz a szereposztás, felállás, csak más személy van az asszony helyén.Ergo, nem mindig lesz tökéletes a csere, és erre később döbbennek rá a férfiak.

2017. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak arra reagálnék most, hogy szerintem teljesen természetes, hogy a férfi kiteszi otthon a gyerekei képét, akit ez zavar, az beteg.
2017. máj. 24. 11:55
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg az a beteg h egy apukat elszereti a csaladjatol, majd a közösen letrehozott lakasba kirakjak azoknak a gyerekeknek a kepet, akiknek uez az apuka olvashatna estenkent az esti meset, ha nem jött volna a nagy szerelem.


Elvaltunk. Ket kulon csalad lettunk, millio kep van a masikrol telefonon, laptopon, albumban, de en sem szeretnem az ö fejüket nezni a falunkon, bar erre is volt inditvanya, ahogy naaaaagy közös happy family fotora is, exnej, gyerekek, ujnej, ujgyerek es a közepen ö. Hozott egy döntést, nincs olyan h a jo reszeket apoljuk es emlekeinkben megörizzük a regi csaladbol, de az ujjal elunk. (félreertes ne essek, a kapcsolattartast maximalisan tamogatom es forszirozom is)

2017. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

"naaaaagy közös happy family fotora is, exnej, gyerekek, ujnej, ujgyerek es a közepen ö. "


Bocsi 9-es, de ezen nagyon jót nevettem. Elképzeltem, ahogyan pöffeszkedik középen, mint egy jóllakott háremőr. :D :D

2017. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!