Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "Egy férfi nem csak a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy férfi nem csak a feleségét hagyja el, hanem a gyerekeit is" Egyetértesz?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok nemet és indoklást is.


Köszönöm


2012. júl. 20. 16:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
???
2012. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem értek egyet.

Egyrészt a válás két személyen múlik, nem csak egyen.

Másrészt attól még, hogy a feleségétől elválik (akármilyen okból, akárkinek a hibájából!) a gyerekei még a gyerekei maradnak, és ugyanúgy tartja normális esetben velük a kapcsolatot, és szereti őket.


Egyébként meg lehet, hogy a férfinál lesznek elhelyezve a gyerekek. Sok ilyen van.


Szóval az állítás butaság!


27/N

2012. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Ha úgy értetted kérdést, ahogy a második akkor teljes mértékben egyetértek!
2012. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
mármint a másodikkal értek egyet:D
2012. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek egy (már csak volt) házaspárt, van egy egyéves kisfiúk, a gyerek anyukánál van, de apuka minden hétvégén elutazik hozzá, hogy lássa. Megveszi neki amit kell, és törődik is vele rengeteget. Bár... ez talán kivételes eset. Az én szüleim elváltak, apám nem vette igénybe a látogatás lehetőségét, és anyagilag sem segített.
2012. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Butaság! Az említett apa, a feleségét hagyja el, nem pedig a gyerekeit.! Márpedig arról nem írtál, hogy milyen értelemben értetted ezt a kérdést.
2012. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a válással lemond-e apai jogairól is.
2012. júl. 20. 17:04
 8/27 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem értek egyet.


Amúgy meg kezdem unni az ilyen típusú kérdéseket. APuka egy szemétláda, elhagyta anyucit (persze abba már senki nem gondol bele, hogy anyuci is lehet EETLEG a vétkes), és tojik a gyerekére, mert ha nem így lenne, akkor nem válna el, PFUJ APUKÁK!

Persze, nem látja sokat apuka a gyereket, mert a gyerek mindig anyucinál köt ki.


Hadd meséljem el az én esetemet: megesett az a nagyon ritka eset, mikor szüleim válása után nem anyához, hanem apámhoz kerültem. Vagyis, a bíróság anyámnak ítélt, de ő lepasszolt apámnak. Egy városban élünk, anyám mégis tojik rám, még szülinapomon sem dob meg egy SMS-sel sem.


Néha bele kéne gondolni, kedves férfigyűlölő elvált nők és gyerekek, hogy igenis létezik másik oldal, sőt.


Üzenném az olyan gyerekeknek, akik felteszik az ilyen kérdéseket, hogy ne itt, hanem anyukánál kérdezősködjenek, mert könnyen meglehet, hogy apuka látogatná azt a szerencsétlen gyereket, de anyuka nem engedi, persze anyuka ezt a gyereknek már nem mondja el.

2012. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Az en szuleim is elvaltak, es anyukam nem "uszitott" elenne. Sot, mindig mondta hogy apukam es o is ugyanugy szeretnek . Szerettem az apukam es amig nem olt meg az ujbaratnoje sok idot voltunk egyutt de azota mar nincs ideje es ritkan jon erten jobb esetben havonta 1* 2* de mar nem alszok nala regota.... 13/L
2012. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a hozzá szólásokat, de csak azért hogy ne befolyásoljanak,mivel én könnyen hajlamos vagyok rá.

Azért mert valaki a feleségét el hagyja, attól még a gyereke a gyereke marad.

Miért kellene két olyan embernek együtt élni akik nem szeretik egymást, vagy is az egyik fél nem szereti a másikat? De attól még a gyereke marad, az ő vére lesz örökké. Az egy más kérdés hogy kapcsolat tartásban hogy áll a dolgokhoz. Sajnos én rossz helyzetben voltam,mert én három éves voltam amikor láttam az apám. Most negyven kilenc vagyok. Ha látni akart volna, láthatott volna. De ez a ritka, szerencsére.

2012. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!