Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sok férfi miért sírja vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért sírja vissza a volt feleségét?

Figyelt kérdés

Feltűnően gyakori jelenség.

A férj félrelép, elhagyja a családját, összeköltözik egyből a szeretőjével.

Egy pár hónap múlva elkezdi visszasírni a feleségét.

Van, aki újra is akarja kezdeni, és nyomul, de enyhébb esetben is megy s barátnőjének "a feleségem ezt így meg úgy csinálta".

Évekkel válás után is úgy emlegeti, hogy " a feleségem".

Ha a nő összejön valakivel, akkor pedig megviseli.


Nem értem a dolgot, elvégre pont azért tartott szeretőt és vált el, mert a feleségével nem boldog, valami hiányzik. Aztán egy életen át a volt feleség lesz az etalon, akihez hasonlít mindenkit.


Valaki járt már így?



2017. máj. 24. 09:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is.
2017. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A szokás hatalma, addig nem értékelte túl sokra amit a másiktól önként megkapott, de amikor a hiányát érzi, akkor már párosítja a személlyel.

Az emberek nagy részét a szükségleteik vezérlik, eszerint cselekednek, ha valamit elveszítenek, akkor azt valahogy pótolniuk kell és ha nem találnak mást helyette záros határidőn belül, akkor önkéntelenül visszakoznak.....főleg a gyengébb jellemű egyedek.

Én nem sírom vissza, abba a Nőbe szerelmes voltam akit 15 éve megismertem, de azt a Nőt látni sem akarom, akitől elváltam.

A válás utáni pár hónap, első év kicsit macerás, vissza kell szokni az önálló életvitelhez, de nem vágyódom vissza. Ha forró váltás történt volna és én hagytam volna el a feleségem egy másik Nő miatt, akkor lehet hogy hasonlóan gondolkodnék, mert egyszerűen nem lehet elvonatkoztatni.

Az új partnernek pár hét alatt kéne úgy megismerni a párja szokásait mint akivel éveket együtt élt, ez szinte lehetetlen.

2017. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Mert ribikre csereltek le a parjukat.
2017. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"A férj félrelép, elhagyja a családját, összeköltözik egyből a szeretőjével."

Ez természetes. Nem azért vált el, hogy utána egyedül éljen. Mivel nem történt haláleset, nincs kötelező gyászidőszak. Jó-jó, nem szép, mert aki egyedül marad, annak ez nagyon rossz, van a dologban egy kis önzés, tapintatlanság, de ez ilyen.

"Egy pár hónap múlva elkezdi visszasírni a feleségét."

Ennek a fajtának senki se lesz tökéletesen jó, ha van esze a következő párjának, akkor azonnal kihajítja.

"Van, aki újra is akarja kezdeni, és nyomul, de enyhébb esetben is megy s barátnőjének "a feleségem ezt így meg úgy csinálta"."

Ez a típus is kidobandó! Ezeknél nem ritka, hogy már az első kapcsolatukban azt mondják, hogy "az anyukám nem így csinálta":-)

"Évekkel válás után is úgy emlegeti, hogy " a feleségem"."

Ezzel semmi gond. Megszokta, amíg nem nősül újra, addig nincs gond, egyértelmű a meghatározás. A "volt feleségem" kifejezés hosszabb, körülményesebb, felhívja a figyelmet, hogy volt egy válása és azzal járó hercehurcája. Gyakran ilyenkor erre a témakörre terelődik a szó. Nem akarja a válás témáját hangsúlyozni, de szóba akar hozni valakit.

"Ha a nő összejön valakivel, akkor pedig megviseli."

Ez is örök jellegzetesség. Magával szemben mindig megengedőbb valaki, ezért nem terjed a nyitott házasság intézménye. Általában félrelépnek a felek és bocsánatos bűnnek tartják, de ha a másik teszi ugyanezt, akkor...

"Nem értem a dolgot, elvégre pont azért tartott szeretőt és vált el, mert a feleségével nem boldog, valami hiányzik. Aztán egy életen át a volt feleség lesz az etalon, akihez hasonlít mindenkit."

Nem egy jó típus. Elképzelem, hogy egy harmadik kapcsolatban már összetettebb módon reklamálna. Az első jobban főzött, a második szebben vasalt.... végül is bekerülhetnél a szentek sorába. Nem lehet ez könnyű. Én megpróbálkoznék olyasmivel, hogy pl. az előző barátom ilyenkor meg tudta javítani azt az autót, nem kellett fizetni a szerelőnek. Talán megérezne valamit abból, amit csinál.

Most itt férfiakról beszélünk, de azért tegyük hozzá, hogy nőknél is tapasztalhatók hasonló tünetek.

2017. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Mert ribire csereltek le a normalis nojuket. Aki nulla haziassaggal rendelkezik. Csak jol kefél azt cső.
2017. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"a kozos gyerekeink kepeit is kiteszi a lakasukban,ami szerintem bizarr."


Éppen hogy nem bizarr, hanem abszolút természetes, hogy a saját gyerekeit legalább képen akarja látni mindennap. Olyanok ők, mint a keze meg a lába.


Az új feleségek többsége szeretné leépíteni a férj első házasságából származó gyerekeket.

Na, az öcsém járt így, és addig-addig alattomoskodott, áskálódott a második feleség, mígnem az öcsém megelégelte, és kiadta az útját.


Ugyanis az öcsémtől meg elvárta, hogy az ő első házasságából származó lányának mindent adjon meg, mintha az apja lenne, viszont az öcsém gyerekeivel kapcsolatban ezt nem tartotta magára nézve természetesnek.

2017. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 marha egyszeru fenykepen szeretni oket a falon,mikozben en egyedul szivtam (2 evig) egy ujszulottel es egy ket evvel idosebbel mire rendbe jottem.Szerintem igenus alszent dolog.A "kezenel meg a labanal" ugy tunik fontosabb volt a farok es a nyugalom.Pedig mindket gyerkoc tervezve volt.
2017. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az enyém most jött rá, hogy egy anyagias ribire cserélt le.Már felvett egy nagy összegű hitelt a nő miatt.Szépen tönkre fog menni.Ő választotta.
2017. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Remelem nem engeded vissza magadhoz evek multan az exferjed.
2017. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!