Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most jogtalanul tartozkodik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jogtalanul tartozkodik a házban? A párommal szakítottam,és engedtem, hogy a közös tulajdonba maradjon..

Figyelt kérdés
Vissza jöttünk eladni a házat, de ő nem akarja és addig nekünk itt kell élni a lányommal.Az a volt párom elözö házasságából született egy lánya akivel egyáltaán nem vagyunk jobban és nem szeretném hogy a házhoz valamilyen köze legyen , amikor be lett ide jelentve elvileg mind a 2 féltől kellett volna aláírás ahhoz hogy az ő lánya ide lehessen be jelentve.Amúgy a lánya nagykorú.Ez igaz hogy mind2önktől kellene aláírás?
2008. okt. 18. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem. A tulajdonáról bárki önállóan rendelkezhet.
2008. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
A bejelentéshez az összes tulajdonos engedélye kell.
2008. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, én iskola miatt jelentettem be a fiamat máshová és elég volt annak az aláírása, akinek a neve szerepel a tulajdoni lapon, mint tulajdonos. Nálunk 2 tulajdonos volt és egy haszonélvező. Elég volt egy aláírás.
2008. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát nálunk az albérlő úgy is be tudta jelenteni magát és az egész családját a lakásunkba, hogy még csak nem is tudtunk róla! És még azután is hozzánk volt bejelentve, hogy már rége elköltöztek! Perrel kellett fenyegetni, hogy jelentkezzen ki! Szóval tőlünk egyikük sem kapott semmilyen beleegyezést vagy aláírást!

Megnéztük a lakcím bejelentő formanyomtatványt...és egy kissé hiányos!

2008. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!