Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 31 éves nő, és boldog feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves nő, és boldog feleség vagyok. A férjem korábban volt már házas, a válásukhoz nincs közöm, utána ismerkedtünk össze a férjemmel. Szerintetek az miért van, hogy az exfeleség a mai napig az én közösségi oldalaimat, fényképeimet bámulja?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy néhány napja gondolom, hogy véletlenül, de az indtagram profilomon belájkolt egy képet, majd gyorsan vissza is vonta a szívecskét.

Ismerősöktől is tudom, hogy folyton rajtam köszörüli a nyelvét, mindenféle valótlan és sértő dolgot összehord rólam.


Szerintetek ezt miért csinálja?

És mikor lesz vége?


2017. júl. 30. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

31 évesen miért foglalkozol ilyennel? Nincs jobb dolgod? Miért érdekel ez téged?

Talán irigység, ennyi. De erre egyedül nem jöttél még rá?

2017. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!
2017. júl. 30. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez legyen a legnagyobb bajod az eletben h nezegeti a kepeidet amit azert raksz ki h nezegessek :D
2017. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nézd feltetted a képeidet hogy mutogasd másoknak. Na ő meg nézegeti amit te feltettel hogy nézegessek.

Most mi itt a gond ?

2017. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

"31 éves nő, és boldog feleség vagyok"


Biztos??? Mármint ez a legnagyobb problèmád, hogy egy ex mint hadovál rólad?? Ki nem szrja le??

Ennyire nem lehet lent az önèrtèkelèsed!

2017. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Most azt várod, hogy tapsoljunk ahhoz hogy 31 évesen ilyen tini oldalakra teszel ki "normálisembertnemérdeklő" képeket magatokról, és az exe sajnálja a múltat, és keserű neki a válás?

Biztos vannak nagyon okos bnőid, mint te, majd ők megveregetik a vállaid, hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem tudsz összekapcsolni, vagy ennyire nincsenek, és szeretnéd világgá kiabálni szerencsétlen nyomorát? :D

2017. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

instát tedd privátra

meg facen is csak ismerősök lássák, amit kiraksz és kész

2017. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
A férjed bepróbálkozott az exnél nem olyan régen és már többször is. Azt nem tudom hogy a nő belement-e. Úgyhogy te lehet boldog vagy, de a férjed kikacsingat a kapcsolatból.
2017. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Az lehet, hogy a férj kikacsingat (mondjuk melyik nem), de miért az exhez menne, akivel egyszer már elromlott? Talál újat is. A kérdező meg egy 15 éves szintjén van. Gondolom végig nézi ki lájkolja a képeit, akkor ha ha már 100-an lájkolták. Késsz, ezt 31 évesen. :) :) Nagyon gyerekes és üres. Ki foglalkozik ilyenekkel? Pont nem azt tükrözi, hogy boldog feleség, mert akkor ez eszébe sem jutna azt nézi ki lájkolgatja a képeit és nem is zavarná akárki lájkolja, nem lájkolja.
2017. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehet h nemcsak az exnél próbálkozott,sőt valószínű h másnál is,de én az exet biztosan tudom.Amúgy a "milyen boldogok vagyunk együtt" képek kirakása ezek tükrében szánalmas.
2017. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!