Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, ti hogy fogadtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, ti hogy fogadtátok amikor az exeteknek másik nőtől született gyereke?

Figyelt kérdés
Már aki volt ilyen helyzetben. Nem érdekelt, rosszult érintett, beletörődtél ( mást úgysem lehet) ? Kicsit rosszul érint, pedig tudom hogy már nincs közünk egymáshoz, de a közös gyerek miatt valamilyen szinten tudunk egymás dolgairól.
2017. aug. 8. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok, az én exem is most összejött egy gyermektelen 30 éves nővel és már előre frusztrál, hogy nem fog annyit a mi közös gyerekünkkel foglalkozni :(
2017. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Iden szuletett gyereke. 7 eve vagyunk kulon, raadasul jo messze laknak. En boldog hazassagban elek. Ugyhogy nem kulonosebben erdekelt.
2017. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk azota tobbet foglalkozik vele, sot mar elotte is. Akkor hanyagolta el, mikor tombolt a nagy szerelem, de meg az elozo novel, nem a mostanival.
2017. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bár nem személyes tapasztalat, de nagyon jó barátom is ebben a helyzetben van. 2 fia van 4 év korkülönbséggel és az Exe és a mostani párja finoman szólva nem bírja egymást. Folyamatos balhézás megy ha a 2 gyerek nem jön ki egymással, minden apró dolgon megy a balhézás.

40F

2017. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megnyugodtunk :) van más tapasztalat? :)
2017. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán nyugodtam meg. Nem könnyű helyzet nekem.
2017. aug. 9. 18:02
 7/14 anonim ***** válasza:
A mi esetünkben 1 hónap múlva érkezik az új kapcsolatba a gyerek.Úgy gondolom, akkor fog bántani, ha a közös gyermekünk miatta a jelenlegi helyzetnél is hátrányosabb helyzetbe kerül az apjánál.
2017. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem érintett rosszul, amikor megtzdtad hogy terhes az új nő? A közös gyerkőc hogyan fogadta a hírt? ő mennyi idős?
2017. aug. 10. 13:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fájt, mivel a nő miatt váltunk el.Még ki sem mondták a válásunk, terhes lett.A kisfiam 7 éves, egyelőre őt az zavarja, ha láthatáson van, a születendő gyerekről beszélnek, nagyobb a szobája,mint az övé,meg már sokkal több mindent vett most a babának apa,mint neki.

Kérdező, nem tudunk mit tenni, bele kell törődni.Az élet egyszer úgyis benyújtja a számlát...

2017. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Próbálok, de nehéz. Nem tagadom, fáj.

Megérdemelné az új nő is hogy szenvedjen, mint én. Neki köszönhetem, hogy szétment a családunk.

Utolsó, boldognak látod őket? mármint az exedet és a párját?

2017. aug. 11. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!