Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kisgyerekkel hogyan talaltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekkel hogyan talaltatok magatoknak uj part?

Figyelt kérdés
4 eves a fiam.Szemelyes tapasztalatok erdekelnenek.
2017. aug. 9. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a baráti társaságban egy ismerősöm ismerőseként ismertem meg, live, ha konkrétan a "hogyan" érdekel :)
2017. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

En egy het es egy harom evessel talaltam part.

Tapasztalatom szerint az a lenyeg, hogy megerto es elfogado tarsat keress, mert nyilvan mas a felallas, mint egy gyermektelen eseteben..

Nalam az is bonyolitja a helyzetet, hogy az apjuk nem nagyon akar resztvenni az eletukben, igy a parommal keveset tudunk kettesben lenni.

2017. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akik találtak új párt, könnyen elfogadták egymást? mármint a gyerek/gyerekek és az új társ?
2017. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát ahogy írtam de lepontoztak :) a mostani párommal még nem lakunk együtt de tervezzük, neki még nincs gyereke és nincs ebben tapasztalata, szóval vannak kényelmetlenségei azzal, hogy máshoz kell igazodni. Volt egy egy hetes közös nyaralás amikor azt hittem elrohan :))) de túléltük és kedveli... de azt szeretném, ha jobban összeszoknának.

Úgyhogy én kicsit a két tűz között érzem magam néha, hogy hogy legyen jó a kicsinek is meg a nagynak is, de alakul ez majd.

2017. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az en ferjem anno azt mondta, hogy a gyerek kizaro ok. Megis elhivott randira es ma mar ket kozos is van. Teljesen elfogadta a fiamat.

Ugyanugy ismerkedtem mint korabban.

2017. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!