Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet így válni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így válni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy merre tovább. A legjobb a válás lenne. De...

A férjem teljes mértékben tőlem függ. Egy éve házasodtunk, teljesen megváltozott. Ha elválunk, nem lesz hova mennie, még rokonokhoz se. Valószínűleg egy füst alatt ki is rúgják.

Többek között ebbe is beleuntam, hogy egy ideje képtelen megállapodni egy munkahelyen.

Egyre durvábban beszél a gyerekekkel is, és velem is. (De főleg a gyerekekkel. Előző házasságomból születtek.)

Nem tudom, mit tehetnék.

A kapcsolat javítására több okból sem látok esélyt.

Tegyem utcára? Csináljak belőle hajléktalant?

A ház az enyém, házasság előtt szerzett vagyon, nincs hozzá köze. Megtakarításunk nincs, egyik hitelt veszi fel a másik után. Így nem is lesz.

Annak semmi értelme, hogy egy fedél alatt maradunk, de elválunk.

Azon kívül, hogy megbántam az egész házasságot, mit lehet tenni?



2017. okt. 12. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Azért szerintem nincs ott akkora gáz, ahol az illető az egyik hitelt veszi fel a másik után.... a hitelre ugyanis kell fedezet.

Egyébként nem értem a kérdésed. Mi az hogy "hogy lehet így vàlni", amikor még szó sincs róla?!

Kultúremberek egyébként közös megegyezéssel csinálják, higgadtan, perpatvar nélkül.

2017. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már egy felnőtt ember ne tudja magát eltartani,te és a gyerekeid meg emiatt szenvedjetek meg hosszú évekig!

Majd észbekap és talpra áll. Ha meg nem,ez onnantol az ő gondja,nem a tiéd. Válj el.

2017. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keressen munkát és béreljen egy szobát.
2017. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen elfogadhatatlan, hogy durva a gyerekekkel. A gyerekeidet a Te kötelességed megvédeni. Akár olyan áron is, hogy utcára teszed a férjedet. Felnőtt ember, túléli, megoldja. Szerencsére nem Te vagy kiszolgáltatva neki. Ez hatalmas előny. A férjed egy lelki vámpír. Szabadulj meg tőle mihamarabb.
2017. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy ha továbbra sem modorálja magát, és nem hagya abba a hitel felvételt+nem bír megmaradni egy munka helyen akkor kiteszem a szűrét. Ha ez nem működik akkor kész vége, legyen férfi és keressen egy albérletet. Akkor majd megtanulja hogy dolgozni kell. Emelett nem tartanék el senkit se.. És jól vigyázz, válj el tőle mert ha valami baja lesz még a végén rád terhelik a hitelt, miközben nem te vetted fel. Mint felesége, te és a gyerekei kapnátok. Ha jól tudom.
2017. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a gyermekeidet. Ne torodj azzal, hogy vele mi lesz.
2017. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban ne reménykedj, hogy jófej módjára el tudsz válni. Olyan nincs. A férjednek minden leszel, csak nagysasszony nem, akárhogy válsz is el tőle. De ezzel ne foglalkozz. Az ilyenek sohasem tanulnak semmiből sem. Ha az utcára kerül, vagy megtalálja végre a tökeit, vagy továbbra is linkeskedik, és akkor megy a híd alá.
2017. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!