Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után (ha nem ti akartato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után (ha nem ti akartatok válni), mennyi idő kellett mire beletörődtetek hogy az exetek elhagyott más nőért?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kellene velük foglalkoznom, de fáj látnom, hallanom hogy ő ilyen könnyen továbblépett és állítólag boldog. Nem az fáj hogy boldog, hanem nem tudok továbblépni. Nem tudom feldolgozni, hogy én miért nem értem annyit, mint az új párja. Neki olyan dolgokat is megtesz, amit eddig nem szeretett, nekem nem tette meg. Ráadásul az is rosszul érint, hogy tudom (visszahallottam) hogy az új párja örül, hogy ő nyerte meg ezt a játszmát. Megszerezte a férjemet és már őt is oltár elé vezette.
2017. szept. 21. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Ha nemtől független lenne, még lenne is értelme a kérdésnek. Így csak p.csogás.
2017. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

max őt is otthagyja...

amelyik nő annak örül, hogy a férj elhagyta érte a feleségét, általában visszakapja nyugi

2017. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ebben nem hiszek, h visszakapja, bár minden rosszindulat nélkül megérdemelné, hogy megtudja milyen kisgyerekkel egyedül maradni
2017. szept. 21. 14:49
 4/14 A kérdező kommentje:
1. p.csogás? lehet, de addig örülj, amíg nem vagy ilyen helyzetben
2017. szept. 21. 14:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem a másik nő nyerte meg a játszmát, hanem a férjed döntése volt az elhagyásod.Ha nem akart volna lelépni tőled, akkor a világ összes nője sem tudta volna erre rábírni.Az meg, hogy a volt férjed mennyire lett neki főnyeremény, idővel majd kiderül.Sok esetben nem lesz nyeremény a szeretők számára.
2017. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt Férjem nem volt főnyeremény a volt szeretője számára. Őt is megcsalta másokkal.Sok nőn átment mire megállapodott a mostaninál.
2017. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Ha jól értem gyerek(kek)kel hagyott ott?

Milyen férfi az ilyen,aki elvesz valakit feleségül(elméletileg mert szereti) aztán lecseréli a nőt s ott hadja a gyerekekkel egy másikért?

Ha van gyerek ha nincs,ha nincs konkrét oka annak,hogy otthagyott(romlásban lévő párkapcsolat) hanem csak úgy,egy másik nőért,akkor ez tisztára nonsense...

2017. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Gyakorlatilag azonnal továbbléptem. Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.

Pár nap alatt összeszedtem magam, mert két gyerek mellett nem engedhettem meg magamnak, hogy vergődjek.

Az exem is minden lehetséges módon próbálta a tudtomra adni, hogy milyen végtelenül boldogok.

Két évig tartott. ;) Csúnyán szakítottak.


Nekem azóta új párom van. Házasság, baba, minden rendben. :) És nem reklámozom, mert nem kell bizonygatni.

2017. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

"Milyen férfi az ilyen,aki elvesz valakit feleségül(elméletileg mert szereti)"


Ez mondjuk nem derül ki a leírásból. Elég sok olyan házasság van, amit a nő erőszakol ki a férfiból.

2017. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha az fáj, hogy a másik boldog és Te meg nem tudsz az lenni, hogy Te nem találtál új párt, akkor saját magaddal van problémád nem mással. Bárkire irigy lennél, akit boldognak látsz. A férjedet semmilyen nő nemtudta volna megszerezni,ha Boldog Veled. Ne bántsd az új párját, Ő nem tehet semmiről.Saját magad rakd rendbe, az önbecsülésed, mert addig nem jön Neked az új társ és a boldogság. Ha azt sugárzod ki, hogy kiegyensúlyozott Vagy és önbizalommal teli,hogy érsz te is annyit, akkor hidd el minden rendbe jön, kezdhetsz új életet. Örülj neki inkább,hogy aki hazudott az lelépet mellőled és előre nézz. Jobb és őszintén életre van így esélyed, mellette nem lett volna. Persze, mindig kettőn áll,hogy megromlik e, de már ne múlton rágódj,az elmúlt, visszahozni nem lehet.
2017. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!