Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Bpestről Ausztriába indultunk...

Bpestről Ausztriába indultunk autóval, hajnalban még Bp. En megvettem a magyar ill. az osztrák autópálya matricát, sajnos csak a megérkezésünknél vettem észre, hogy az osztrák matricát elfelejtettem kiragasztani. Számíthatok e büntetésre ezek után?

Figyelt kérdés
Természetesen rögtön felragasztottam és visszafelé már kint volt a matrica a szélvédőn. Blokk megvan a budapesti vásárlásról így tudom igazolni, hogy a matricám meg volt véve csak sajnos az én feledékenységem végett nem került kihelyezésre.

2017. aug. 14. 12:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem lesz ebből gond. Magát a matricát nem figyeli semmilyen kamera, rendszám alapján meg "tudja" a rendszer hogy van érvényes matrica. De komolyan.. minek sz*rakodnak még az osztrákok ilyen felragasztós matricával? Ebben már leköröztük őket...
2017. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Talán mert az Osztrák nem rendszámra szól.
2017. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kapni büntetést. Szerinted van olyan kamera, ami 130 nál vagy akár kisebb sebességnél le tudna olvasni egy gyufásdoboz méretű plecsnit szélvédőn keresztül? Ennek akkor van jelentösége, ha megállítottak vna. Akkor megbüntet, mert látja.
2017. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem számíthatsz. de ha igény van rá, akkor követeld.
2017. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem akkor elmarad a büntetésem. :)
2017. aug. 14. 14:13
 6/23 anonim ***** válasza:

"Ebben már leköröztük őket..."


na hurrá...és abban is amikor beszarik a rendszer és nem működik, addig ők vígan tudnak venni matricát. Nekem semmi bajom vele, és ugye még talán olcsóbb is...

2017. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"Talán mert az Osztrák nem rendszámra szól."


Hát? Levakarod az üvegről és átrakod egy másikra?

2017. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

" amikor beszarik a rendszer és nem működik, addig ők vígan tudnak venni matricát"


Már ha el nem fogy a matrica...

2017. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"még talán olcsóbb is"


Persze, de ez nem a matrica érdeme...

2017. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
olyannal még sose találkoztam, pedig megyek párszor oda-vissza...ezzel szembe magyart eddig 2szer alig bírtam venni, mert épp "lefagyott a rendszer"... szóval azt a lekörözést inkább árban kéne megmutatni...
2017. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!