Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen érzés elválni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés elválni egy bantalmazó ferjtöl es szembesulni azzal hogy a környezet kételkedve fogadja a törteneted?

Figyelt kérdés

Mikor évekig titkolod mert szégyelled magad elött is a bantalmazas tenyet , es vegul lepsz , es akkor latod hogy a környezeted azt mondja h jó lenne meghallgatni a masik felet is?

Szerintem ez rosszabbul esik mint a bantalmazas .

Mikor próbálnak rájönni h vajon mivel erdemelted ki , es mit tevedtel , mi benned a hiba mert valami csak lehet ha megütöttek .



2017. dec. 30. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar leleptel, felesleges olyannal megosztanod, akiben nem bizol.

Jobb, ha nem beszelsz olyanokkal, akik szerint van ok az eroszakra.

2017. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Miért csodálkozol ezen? Nem mondtad nekik, most meg hirtelen kiderül számukra, hogy mégsem olyan a volt kapcsolatod, mint amilyennek beállítottad.

A környezeted azt látja, amit mutatsz feléjük, majd ezt az állapotot is elfogadják idővel, nem kell aggódni, inkább örülj, hogy meg tudtad lépni, mert mások még erre sem képesek.

2017. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fizikai bántalmazás nem volt.

Teljesen beszűkültem, a napjaimat kitöltötte az,hogy a lányainkat védtem.

A nővérem segített meglátni azt, amiben élek, és mikor elindítottam a válást, mindenki ellenem és a tesóm ellen fordult.

Aztán szépen lecsengett. Apuval (aki a leghangosabban védte az exem) karácsony előtt tudtunk először őszintén beszélni, akkor én is szégyenérzet nélkül elmondhattam neki, hogy milyen is volt a házasságom.

Az áldozathibáztatást a félelem táplálja. Makacsul hinni akarnak egy igazságos világban.

Nyugodtan kérdezz vissza, hogy szerintük mi az az ok, ami legitimmé teszi a rendszeres verést.

2017. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ki mit gondol?

Te életed. Mindenre igaz, hogy minden csoda 3 napig tart. Aztan massal foglalkoznak az emberek valami új tortenessel. Elobb utobb mindenre feny derul de valamikor evek mulva. Vagy az uj kapcsolataba is ezt fogja csinalni akkor kapsz visszaigazolast. Lepj tovabb.....

2017. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok nyomorék van,nem mindegy neked hogy mit gondolnak?
2017. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem mindegy , mert az ember ugye vigaszt vár , pár jó szót , az erzest h megertik .

Es itt most nem arról beszelek h a közvetlen környezet nem ert meg hanem a törvenyszek , zsarusag oldalaról jön ez a szkeptikus hozzaallas ami nagyon rosszul tud esni az aldozatnak

2017. dec. 30. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

"Milyen érzés elválni egy bantalmazó ferjtöl" --- fogalmam sincs, mert egy agressziv emberhez hozzá sem mennék! Agresszívvé, nőverővé nem egyik pillanatról a másikra válik az ember, de ha neadjisten mégiscsak így alakulna a dolog, gyereket/gyerekeket a világ összes pénzéért sem szülnék neki!


"a környezet kételkedve fogadja a törteneted" --- egy ilyen helyzetben a környezettel kellene a legkevésbé foglalkoznod... vannak gyerekeid, nem? Ha eddig elcseszted az életüket, ideje felébredni, és felelős szülőként viselkedni!


"évekig titkolod" --- ha titkolsz valamit évekig, akkor mit vársz a környezetedtől? Néma gyereknek....., ugyebár.

2017. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7:Igazad van, csak hát, ha ilyen egyszerű lenne minden.......

Van egyébként olyan, hogy később derül fény ilyenekre, ez sajnos egy lutri sok esetben. Én pl. fél év után vitatkoztam először a barátnőmmel, mert éppen akkor kezdett komolyra fordulni minden és nem értettünk egyet, de előtte meg akár gondolhatta is, hogy nem vagyok egy vitatkozós típus.

2017. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egyik pillanatról a másikra mást kezdesz állítani, mint addig, akkor azért valamennyire érthető, hogy nem fog mindenki hinni neked. Vagy esetleg később nem hiszi már el neked, bármit mondasz.
2017. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#6, az felháborító, amikor a bírónak is van pofája az áldozatot hibáztatni, a legalja. De azzal se foglalkozz, meg a környezeteddel sem - örülj, hogy ki tudtál lépni abból, az a legfontosabb!

Nagyon sokan képtelenek rá... nem lehet olyan hiba, amiért meg lehet ütni bárkit is!

2018. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!