Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy dolgozzátok fel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzátok fel, ha látjátok a volt párotokat, már milyen jól érzi magát nélkületek, amíg ti még mindig szenvedtek miatta?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen és lassú léptekkel. De kezdetnek még a rokonait is letöröltem a közösségi oldalakról az ismerőseim közül, hogy ne kelljen látnom a boldogságát a másik nővel, akire lecserélt. 35N
2018. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz volt.Én 8 év után lettem megcsalva...borzasztó volt.Kell valaminek történnie,hogy átlépj.Lehet 1 hónap,de lehet 1 év múlva fog megtörténni az a valami. Addig pedig próbáld kerülni még az ismerőseit is.
2018. jan. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Téged a saját boldogtalanságod zavar. Ha boldog lennél érdekelne mi van vele?

Figyelj magadra!

2018. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az exem 3,5 eve nem birja feldolgozni, hogy miutan megcsalt es kidobtam, vegul en talaltam meg a boldogsagot hosszu tavon. Vannak sajnos akiknek sok ev sem eleg.
2018. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kokohoho ***** válasza:
Keresd meg a saját boldogságod, mert az élet rövid ahhoz, hogy a másén keseregj! Miben reménykedsz, hogy hátha visszajön? Az mire lenne jó,,, tudnál még egyszer bízni benne! Ha szeretted, örülj a boldogságának és ha fájó szívvel is, de találj valakit vagy valamit, aki, vagy ami feledtetni tudja! Ha meg haragszol rá, akkor még könnyebb a dolgod, mert egy üres helyre fogadhatod be, aki, vagy ami boldoggá tehet! Ne hagyd el magad, ne a bosszú motiváljon, ne akard visszahódítani, ne akarj minden áron valakivel összejönni, legyen önbizalmad, próbálj bízni másokban, légy nyitott és ha sikerül elhinned, hogy van élet utána és nélküle is, akkor jönni fog, aminek jönnie kell!
2018. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Körömcsiga ***** válasza:
100%
Magaddal törődj, ne a volt pároddal ;)
2018. jan. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ido gyogyir. Nekem az az ido segitett :)
2018. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbáld meg, hogy ne találkozzatok. Ne tudj róla semmit! Ne hallj róla semmit! Ha látod, hogy boldog nagyon nehéz. Csak akkor tudsz megnyugodni, ha nincs híred róla.Ne legyél magad, találj társaságot, ami leköti a figyelmed.
2018. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!