Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti hogyan dolgozzátok fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés

Ha szakítotok vkivel, akit kedveltetek, szerettetek, akkor milyen sűrűn gondoltok rá?


Ha ti nem akartátok a kapcsolatot, de szerettétek a férfit, és kedves emlékeket éltetek át együtt, akkor mennyi ideig maradt bennetek a személye? (mi lehet vele... , mi lett volna ha... stb.)


2017. aug. 28. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem honapban szamitva az evben kifejezett egyutt toltott idot toltik feldolgozassal.


18 honap, az 1.5 ev, tehat 1.5 honapig tart nekik.


Ezt brit tudosok es Barney Stinson is igazolta.

2017. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem változó. Van aki pár nap,és megint van aki pár év míg elfelejti. Szakítottak veled? Tudni szeretnéd hogy szeret-e még?
2017. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En nem birom feldolgozni,ugyanugy gondolok ra rengetegszer. Par honapja szakitas.
2017. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, akivel való szakítást 3 évig tartott feldolgozni. Nagyon sokat gondolkoztam, mit rontottam el, mit kellett volna másképp tennem, és tanultam belőle. Volt, aki átvert,.hát rajta egy percet sem gondolkodtam.
2017. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2017. aug. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!