Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen okból döntöttetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból döntöttetek a válás mellett?

Figyelt kérdés
Előtte mennyit voltatok együtt és mennyi idősek vagytok,gyermek van e?
2018. jan. 26. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
10 év volt, abból 2 házasság. Más irányba fejlődtünk. A volt feleségem egoista, karrierista és makacs lett... minden korábbi " egyezséget" szépen felrúgott, aztán a végén még féltékennyé is akart tenni. Nem volt gyerek , szerencsére...
2018. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, amikor összejöttünk én 31 voltam, ő 24. Most 44 vagyok, de a válás után 3 hónapra megtaláltam a mostani párom, és mvan egy majdnem 2 éves gyönyörű kisfiam.
2018. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 éve váltam el a férjemtől sorozatos megcsalás miatt, majd az utolsó nőhöz le is lépett abban a hitben, hogy én majd várok rá, kiszórakozza magát és visszajön.Ezt benézte...Pár év házasság volt, 2 évet voltunk előtte együtt, egyidősek voltunk akkor, 31 évesek.Egy lányom van tőle.Én azóta elhatárolódtam a férfiaktól teljes mértékben, nem hiányzik semmilyen nemű kapcsolat velük.Ő már 3 éve újra nősült, kb.a 20.nőt vette el utánnam.Remélem ez a házassága hosszabb lesz.
2018. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 exelant ***** válasza:
46%
Én még nem váltam el az igaz, de most készülök épp , tavasszal válni a férjemtől. Tavaly nagyon sok veszekedésünk volt, vele és anyósomékkal is, olykor anyámék is megszóltak. A férjem az isten, én mega rossz asszony. Én három éve vállalkozó lettem. Más lett az életritmusom. Amíg alkalmazott voltam, s másoktól jobban függtem, addig a férjem lelkiekben jobban a támaszom volt. Most mióta vállalkozó lettem, s látom, hogy a magam lábán is tudok sikeres lenni, magabiztosabb , másabb lettem, nem az a kis simulós nő, aki mellett a férjem istennek hihette magát,mert ez a kis nő nélküle senki lenne. Most már látom, hogy egyedül is mennek a dolgok, nem kell függenem mindig másoktól, sem munkában, sem a magánéletben. Ezt ő látja,illetve a családban más is, azt is, hogy sikeres vagyok minden téren, s nem lógok már rajta annyira sem anyagiakban, sem érzelmileg. Őt és a családot is ez megviseli.Mindenki azt a régi kis nőt hiányolja, aki azelőtt voltam. Kisebbrendűségi érzései lettek a férjemnek, féltékennyé vált, fenyegetőzések , veszekedések sora van már a levegőben bő egy éve. Nekem elegem van. Sokan mondják, hogy ne váljak el, ezek kis problémák, hányan élnek ezek mellett is házasságban, ha más miatt nem is , már csak érdekből is, hány és hány ember válhatna el akkor hasonló dolgok miatt, miért nem örülök, hogy nem ver a férjem, nem iszákos, a fizetését is normálisan hazahozza, satöbbi.... én azonban már elhidegültem tőle, úgy érzem jobb, ha máshol keresem a boldogságomat. Ő kért meg tavaly is többször, hogy váljunk el, lépni mégsem lépett, én tavaly még azt mondtam, hogy én meg ezt a szívességet nem teszem meg neki, ha ő akar válni, hogy én adjam be a válási igényemet, de lelkiekben megerősödtem annyira, hogy most már nem érdekel.Beadom a kérelmemet. Elegem van. Jelenleg úgy vagyok, hogy jobb egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban.
2018. febr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1-es Fideszel mizu ? Am tudtátok hogy az egyes valójában egy 24 éves fidesz szavazó aki valójában egy 23 éves lány akinek a pasija pisifétis őrült ?
2019. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!